Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Ten miesiąc będzie po prostu bajeczny...dziś zrobiłam sobie małą próbę. Iiiii skurcze przy podporze -czy rozciąganie tu pomoże?
(2014-02-05, 01:02)Anasti napisał(a): [ -> ]Ten miesiąc będzie po prostu bajeczny...dziś zrobiłam sobie małą próbę. Iiiii skurcze przy podporze -czy rozciąganie tu pomoże?

W jakimś stopniu na pewno, lecz chyba w większym stopniu katowanie podporu aż skurcze przeminą(mnie wciąż łapią, ale jest postęp)
Jak wyżej, rozciąganie ułatwi ćwiczenie, ale skurcze to chyba wynik nie przyzwyczajenia do trzymania takiego napięcia. Przede wszystkim trzeba przeboleć Smile.




Wrzucam tym razem wcześnie żeby wiedzieć co poprawić : )
(2014-02-03, 22:02)Mrowek napisał(a): [ -> ]Pięty mają być złączone!

Mrówek wyjaśnił mi dlaczego jest to istotne, więc decyzja jest taka, że pięty maja być złączone.

Filmiki ocenię dziś wiczorem. Obiecuję :-)

Chudini, pompki zaliczam 7 powtórzeń.

Podpór tyłem 36 sek. później biodra zaczęły już trochę opadać.

Gratuluję, jesteś pierwszym zawodnikiem który w tym miesiącu poradził sobie z techniką Smile

Satetsu, 27 powtórzeń bym zaliczył. Wprawdzie nie zaokrąglasz tak mocno pleców jak Chudini ale macie inną budowę a zaokrąglenie jest wyraźne.

Satetsu, jeśli chodzi o podpór, to postaraj się ciut bliżej podejść stopami a biodra pójdą te parę cm do góry i próba będzie zaliczona Smile

Ocenę punktową rozpocznę, gdy filmiki będą spełniały nie tylko kryteria techniczne ale i formalne (karteczka z nickiem) Wink
Poprawione? Smile

Zahir dla stałych bywalców karteczka z nickiem to poniżenie Smile no ale jak jest taki mus.
Dużo, pierwsze dwie sek. biodra za nisko, potem doskonale. Jeszcze tylko karteczki i będzie ocenianeSmile

(2014-02-06, 19:45)Chudini napisał(a): [ -> ]Zahir dla stałych bywalców karteczka z nickiem to poniżenie Smile no ale jak jest taki mus.
Dla mnie nie ma z tym problemu, bo Was znam. Ale inni oglądający Konfrontację będą Was naśladować i potem pojawią się zarzuty, że komuś nie zaliczyłem za brak kartki a Chudini nie miał i było OK. Więc wymagamy demokratycznie od wszystkichWink
Od weekendu się rozkręce Wink Narazie sesja + remont no i lada moment w Gdańsku ruszają projekty obywatelskie w które jestem zaangażowany. Jakby chciał ktoś bliżej się zainteresować to podaje linka Smile

https://www.facebook.com/kamil.duljas/po...eam_ref=10
Udostępniliśmy na naszym fanpagu projekt budowy parku sportów miejskich. Też przy nim działasz?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29