Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Pośladki to mam napięte. Dobra muszę popracować nad tym, widzę że źle jest.
Chudini, pompki zdecydowanie gorsze od poprzednich. Tyłek daj w dół i mocniej zaokrągl plecy. Przy poprzednich było modelowoSmile

Pabloone, bardzo ładne zaokrąglenie pleców ale niestety gubisz go przy nawet minimalnym zejściu w dół. Postaraj się zrobić jeszcze raz utrzymując takie plecy przez całe ćwiczenie a z przyjemnością zaliczę ci to ćwiczenie Smile
i kolejne do oceny Smile









Zregenerowany powracam Smile

Dudo, podpór 109 pkt. gratuluję Smile

Infinity, podpór 98pkt piękna technikaSmile

Dudo pompki, brak zaokrąglenia pleców. Krótka instrukcja ode mnie: wykonaj podpór, zwróć uwagę, by biodra nie były za wysoko i wypchnij do przodu barki. Gdy łopatki będą odwiedzione przesuń je do przodu. w ten sposób zaokrąglisz plecy i napniesz sekcje środkowąSmile

Infinity, pompki - uwagi jak wyżejSmile

Dudo, w kolejnym podporze obniżyłeś loty. biodra nisko, kolana zgięte Sad Wcześniejszy był idealny technicznie Smile

natalia

Cześć wszystkim!
To mój pierwszy post i pierwsze wyzwanie.
Na dwóch filmikach nie pojawiła się moja karteczka z nickiem - dziwne, bo pokazywałam... pewnie zanim włączyłam play Big Grin W takim razie nie liczę na zaliczenie, ale czekam na opinię (co jest źle i co koniecznie muszę poprawić!)

ps. hmm w pompkach mam pewnie za wysoko pupę, a w podporze biodra za nisko - będę z tym jeszcze kombinować coś !



Bardzo ładnie, silna dziewczyna, ale pytanie skąd się tu wzięłaś, zachęcam do przedstawienia się na forum. Jestem ciekaw jakie masz doświadczenie, bo technicznie bardzo ładnie.
Podpór na moje oko prawidłowy, ugięcia nie mnie oceniać, ale w lędźwiach nie masz zgięcia, jestem pod mega wrażeniem.

W tych konfrontacjach nikt jeszcze mnie tak nie zmotywował, jak Ty swoim udziałem.

natalia

Tu wrzucam jeszcze jedną wstawkę (tym razem z nickiem, żeby było, że ja to ja). A co do przedstawiania się - dzisiaj to zrobię Smile



Dziękuję Chudini za miłe słowa Smile
Taką stal kują tylko w jednej kuźni Wink
Patrzcie na co wpadłem dzisiaj(to jest to samo co robimy, tylko trochę niżej biodra, ale jak Kino powiedziała im wyżej biodra tym więcej siły potrzeba):
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29