Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
wrzucam kandydata na 59sek:
Zahir jak patrze na filmik instruktażowy to stwierdzam, że mój podpór jest ok i tak samo pompki, ale być może rzeczywiście ze 3 powtórzenia miały za słabe zaokrąglenie na górze. Tylko nie było mówione że na górnej powierzchni stopy mają być robione te pompki i nie wiem jak w końcu.
No dokładnie na filmie ten kolega gubi przy ziemi garb, aczkolwiek u góry jest w porządku. Czy to tylko ja mam tak słabe rozciągnięcie i robię na palcach stopy... Big Grin Mimo napięcia w nogach 230v? Big Grin
Ja to się zgadzam, to co robiliśmy było trudniejsze. Więc teraz pytanie jak powinno być.


Chodziło nam o takie ugięcia ramion Smile

Cała trudność polega na utrzymywaniu ciągłego napięcia tułowia i spłaszczaniu odcinka lędźwiowego przez napinanie brzucha, ale i tak najważniejszą częścią tego ćwiczenia jest zaokrąglanie pleców w górnej części i prostowaniu łokci.



Moje ugięcia Big Grin
I Moja Wink

(2014-02-14, 00:28)Mrowek napisał(a): [ -> ]

Chodziło nam o takie ugięcia ramion Smile

Cała trudność polega na utrzymywaniu ciągłego napięcia tułowia i spłaszczaniu odcinka lędźwiowego przez napinanie brzucha, ale i tak najważniejszą częścią tego ćwiczenia jest zaokrąglanie pleców w górnej części i prostowaniu łokci.



Moje ugięcia Big Grin

Kurde to ja trzymałem garba nawet na dole a okazuję się, że niepotrzebnie : P Trzeba nową próbę nagrać.
Pabloone, podpór tyłem 26pkt. Pompki: zaokrąglij się tylko w odcinku górnym pleców i opuść niżej biodra. Przy prawidłowej sylwetce poczujesz od razu spięcie brzucha. Jesteś elastyczny, więc nastęona próba na pewno wyjdzie dobrze Smile
No w tych nie trzeba się aż tyle garbić, był jeszcze pomysł aby ściągać łopatki w dolnej części ruchu i dotykać klatką piersiową podłogi ale zrezygnowaliśmy Smile. Taka wariacja myślę ,że znacząco spowoduje zmniejszenie liczby powtórzeń.
Chudini, brawo!!! 59 sek. zaliczone Smile

Mrówek, zaliczone 15 powtórzeń ale garb był słaby Big Grin

Satetsu, można robić te pompki na palcach stopy, choć oczywiście na części grzbietowej jest trudniej i taki ruch działa rozciągająco. Nie jest on jednak wymagany do zaliczenia ćwiczenia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29