Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Wiem, wiem. xd jakoś dziwne mam nawyki z tyłkiem do góry przy tych pompkach... odkąd zacząłem ćwiczyć pozycje to się popsuło wsio. Czekam ino na ocenę i poprawiam.
Brawo Krzychu, do końca miesiąca sporo czasu, a twoje pompki wyglądają całkiem dobrze. Barki u Ciebie nie idą pierwsze w dół tylko klatka się tam pcha też, rada moja jest taka żeby poprawiać "garba" w każdym powtórzeniu 0:09 było pięknie. (Takie rady od uczestnika), ogólnie moim zdaniem bardzo dobrze. Brawo za wstawkę, wiele osób nie bierze udziału w konfrontacjach/wyzwaniach, bo są słabi i się wstydzą, tak samo z treningiem, wiele osób nie przyjdzie na początku na niego, bo myślą że trzeba już dużo umieć, po to jest żeby się nauczyć

PS. Kogo obchodzi jak wyglądasz? Ważne co umiesz, może będzie Ci trudniej dorównać powtórzeniami i czasem do innych, ale technicznie pokazałeś, że można i to dopiero pierwsza wstawka. "Nie ważne jak wyglądasz ważne co robisz aby to zmienić".
(2014-02-10, 14:51)Chudini napisał(a): [ -> ]
(2014-02-10, 13:33)zahir napisał(a): [ -> ]Chudini, 19 poprawnych pompek, niestety nie naliczam punktów ze względu na brak kartki :p

Obejrzyj jeszcze raz filmik...

He, he, starzeje się i na wzrok się rzuca Big Grin Zwracam honor i zaliczam 19 pkt Smile

Dudo, o pompeczki jeszcze Cię pomęczę. Zaokrąglenie pleców tracisz w dolnej pozycji a łapiesz u góry. Przez to nie jest mocno spięty brzuch. Obejrzyj filmik ChudiniegoWink W ostatnich powtórzeniach w ogóle nie było garba.

Krzychu, pierwsze powtórzrnie bardzo ładnie. W następnych plecy nie zaokrąglone i zbyt wysoko tyłek. Nie mniej jednak siła jedt, więc liczę na Ciebie w tych Konfrontacjach Smile
Tak, tak. Spokojnie, wyeliminuję, a jak z podporem? Big Grin Niezaliczone. Big Grin
Krzychu, w podporze biodra wyżej i stopy na ziemię Wink
Oj tu to tak łatwo nie będzie. Aczkolwiek postaram się. Big Grin

Kello

Moja wstawka na szybko, żeby nie było że umarłem : - ) w weekend poprawię błędy i nagram coś mocniejszego bo będzie czas!



Kello, pompki bardzo ładne, zaliczone 9 powtórzeń = 9 pkt.

Kello, podpór tyłem zaliczony 8 sek = 8pkt

Chudini, podpór tyłem 43 sek = 43 pkt. Potem biodra trochę opadły. Gratuluję, wspaniała technika Smile
Garażowa wstawka, zdaje sobie sprawę że z przekręconym obrazem i takim kącie nagrywania może nie być uznane ale może chociaż technika będzie za aprobowana to w następnym klipie wstawię filmiki ostateczne ;p DUDO bądź czujny kiedy nadejdzie to co ma nadejść Big Grin





[video=youtube] http://www.youtube.com/watch?v=uUv4L6o_S...e=youtu.be[/video]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29