Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Ponownie Smile



oraz Tomek Smile

Kello

Mam teraz do 20 taki nawał nauki, dlatego nic nie wrzucam ale spróbuję dzisiaj coś nagrać żeby wiedzieć co poprawić i do końca wrzucić chociaż jeden poprawny filmik Smile
Hej

Kilka słów o nagrodach.

Za 1 miejsce :

Obręcze w Standardzie FIG (28mm) wykonane z drewna bukowego w pełnym przekroju z szerokimi taśmami Poliestrowymi 45mm:

[Obrazek: IMG_0521.jpg]


[Obrazek: obrecze2logo.jpg]

http://mtidea.pl/kolka-gimnastyczne-zest...ne-r2.html

Za 2 miejsce :

Bezrękawnik termoaktywny MTidea

http://www.mtidea.pl


[Obrazek: mtidea.png]
Ahhh jak te kółeczka pięknie by wisiały u mnie w nowo wyremontowanym pokoju Big Grin Biorę się za trening! Big Grin

Dudo, podpór tyłem, niestety nie zaliczony. Ze względu na zbyt duże zgięcie nóg. Nie ma wtedy efektu rozciągania gdy stopy dotykają ziemi. Również biodra były zbyt nisko a na linii barków był jedynie brzuch.

Infiniti, Podobnie jak u dudo nogi zgięte zbyt bardzo. dopuszczalne jest góra 15 stopni. Wprawdzie biodra były na wysokości bioder ale ze względu na zgięcie nóg nie zaliczam.

Panowie naprawdę bardzo doceniam Waszą waleczność i z bólem serca pisze wam o nie zaliczeniu próby ale jednocześnie wiem, że jesteście perfekcjonistami i chcecie wykonać to ćwiczenie doskonale technicznie. w związku z tym liczę na Wasze kolejne podejście.

Dudo, kolejne podejście: Pompki w sylwetce zaliczam 30 powtórzeń X 0,9 pkt =27 pkt. Punkty karne 0,1pkt za każde powtórzenie za zbyt "szerokie" łokcie. Daj bardziej przy ciele i będzie OK.

Podpór tyłem zaliczone 50 sek = 50 pkt

Czyli ogółem masz 77pkt. GratulujęSmile
Dobry punkt wyjścia , teraz szlifujemy :-D
Wrzucam narazie do oceny tylko technikę. Czy jest ok? Bo mam wrażenie, że przez zaokrąglenie pleców mam niżej głowę i schodzę tylko do pół pompki.

Inauguracyjne wstawki Seby czyli Szczypiora Big Grin





I moje poprawione Smile





Tullar dobre pytania, bo każdy robi inaczej, a trudność ćwiczenia jest inna jeśli się wychylisz do przodu i jeśli garb masz cały czas utrzymany, a nie tylko na górze co nie różni się bardzo od zwykłych pompek.
Dobrym pytaniem jest, czy w trakcie ugiąć ramion garb na plecach ma być utrzymany cały czas czy w górnej pozycji?
Dwa, w podporze tyłem, barki bezpośrednio nad dłońmi? czy ułożenie dłoni bardziej z przodu/tyłu/szerzej ma wpływ na ocenę?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29