Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!
#51

Ten miesiąc będzie po prostu bajeczny...dziś zrobiłam sobie małą próbę. Iiiii skurcze przy podporze -czy rozciąganie tu pomoże?
#52

(2014-02-05, 01:02)Anasti napisał(a):  Ten miesiąc będzie po prostu bajeczny...dziś zrobiłam sobie małą próbę. Iiiii skurcze przy podporze -czy rozciąganie tu pomoże?

W jakimś stopniu na pewno, lecz chyba w większym stopniu katowanie podporu aż skurcze przeminą(mnie wciąż łapią, ale jest postęp)
#53

Jak wyżej, rozciąganie ułatwi ćwiczenie, ale skurcze to chyba wynik nie przyzwyczajenia do trzymania takiego napięcia. Przede wszystkim trzeba przeboleć Smile.
#54



Wrzucam tym razem wcześnie żeby wiedzieć co poprawić : )
#55

(2014-02-03, 22:02)Mrowek napisał(a):  Pięty mają być złączone!

Mrówek wyjaśnił mi dlaczego jest to istotne, więc decyzja jest taka, że pięty maja być złączone.

Filmiki ocenię dziś wiczorem. Obiecuję :-)

Chudini, pompki zaliczam 7 powtórzeń.

Podpór tyłem 36 sek. później biodra zaczęły już trochę opadać.

Gratuluję, jesteś pierwszym zawodnikiem który w tym miesiącu poradził sobie z techniką Smile

Satetsu, 27 powtórzeń bym zaliczył. Wprawdzie nie zaokrąglasz tak mocno pleców jak Chudini ale macie inną budowę a zaokrąglenie jest wyraźne.

Satetsu, jeśli chodzi o podpór, to postaraj się ciut bliżej podejść stopami a biodra pójdą te parę cm do góry i próba będzie zaliczona Smile

Ocenę punktową rozpocznę, gdy filmiki będą spełniały nie tylko kryteria techniczne ale i formalne (karteczka z nickiem) Wink
#56

Poprawione? Smile


Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#57

Zahir dla stałych bywalców karteczka z nickiem to poniżenie Smile no ale jak jest taki mus.
#58

Dużo, pierwsze dwie sek. biodra za nisko, potem doskonale. Jeszcze tylko karteczki i będzie ocenianeSmile

(2014-02-06, 19:45)Chudini napisał(a):  Zahir dla stałych bywalców karteczka z nickiem to poniżenie Smile no ale jak jest taki mus.
Dla mnie nie ma z tym problemu, bo Was znam. Ale inni oglądający Konfrontację będą Was naśladować i potem pojawią się zarzuty, że komuś nie zaliczyłem za brak kartki a Chudini nie miał i było OK. Więc wymagamy demokratycznie od wszystkichWink
#59

Od weekendu się rozkręce Wink Narazie sesja + remont no i lada moment w Gdańsku ruszają projekty obywatelskie w które jestem zaangażowany. Jakby chciał ktoś bliżej się zainteresować to podaje linka Smile

https://www.facebook.com/kamil.duljas/po...eam_ref=10

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#60

Udostępniliśmy na naszym fanpagu projekt budowy parku sportów miejskich. Też przy nim działasz?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości