Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!
#31

(2014-02-02, 21:50)Chudini napisał(a):  Co jest źle oprócz tego że ręce powinny być prostopadle do podłoża?

Nogi mocno zgięte w stawie kolanowym. Powinny być wygięte w łuk, jak przy prawidłowym gimnastycznym mostku. wtedy automatycznie biodra idą wyżej i musimy się mocno rozciągnąć, by całe stopy postawić na ziemi.

Mrówek obiecał mi nakręcić film pokazowy we wtorek, więc proszę Was o wyrozumiałość do tego czasu Wink Chudini rep za dociekliwość Smile
#32

Z gimnastycznym mostkiem tylko mi się kojarzy:
#33

To wygląda zacnie Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#34

Hejka, jeszcze się trzymam na forum Smile i tym razem chciałbym zacząć zabawę z wami wcześniej Smile.

Zrobiłem taki zlepek próbek do obu konfrontacji, próbując różnych wersji, może jakiś sędzia byłby miły i wskazał w których momentach są rażące błędy, a w których (o ile) jest wersja oczekiwana. Całość jest krótka, bez nerwów Smile.

#35

Tullar tą piosenką rozwaliłeś system ! Big Grin
#36

@Zahir - a w prawidłowym gimnastycznym mostku nogi nie są proste w kolanie?
Jak zrobię taką sylwetkę, jak w drugim filmiku Chudiniego, to dostaję skurczu w dwugłowym uda...
Dzisiaj spróbuję wstawić filmiki, ale z techniką pompek będzie strasznie ciężko. Nie wątpię, że zaokrąglenie pleców przyda mi się w innych ćwiczeniach, ale NA PEWNO nie można go nazwać naturalnym w pompkach.
#37

Chudini, o to właśnie chodziłoSmile

Bylon, w mostku nogi mają być proste ale w podporze zaliczamy niewielkie zgięcie w kolanie o ile biodra będą na wysokości barków a całe stopy na podłodze.
#38

Super, wszystko jasne. Dzisiaj postaram się dołączyć do Konfrontacji!
#39

Tullar, wielki rep za piosenkę:-) Jeśli chodzi o ćwiczenia, to w pompkach na początku miałeś dobre zaokrąglenie pleców, lecz przez cały czas ćwiczeniabiodra były za wysoko. Natomiast w podporze możesz swobodnie kierować się wskazówkami z drugiego filmu Chudiniego, który jest tak dobry, że mógł by być instruktażowym.

Chudini, czy mam oceniać ten podpór, czy była to tylko zajawka i czekać na następny?
#40

Spokojnie nie musisz oceniać, poprawię oczywiście, tylko wrzuciłem żeby wiedzieć o co chodzi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości