Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"

Postaram się na biegu dodać jeszcze kołyski tylko nie wiem czy zdążą załadować się przed czasemWink Bardziej do góry się już po prostu nie wyciągnę...


Chyba się jednak wyrobię Wink
Mrówek przepraszam, że tak Cię zawalam tymi filmikami...


Uwaga..kołyski to moja zmora Tongue
Nieszczęsne....


Moje się dodają Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Na ostatnią chwilę Smile i przy aktualnej konkurencji chyba trochę słabo, szczególnie kołyski, gdzie najpierw parę prób spaliłem bo mnie przesuwa z miejsca jak się huśtam i wyszło słabo Smile. HS mógłbym chyba dużo dłużej trzymać, ale coś mnie kark boli w tej pozycji, ktoś może ma podobnie? Łapki bez problemu, ale kark ma dosyć.


Heart 

W ostatniej chwili :d film ze stania na rękach podzielony Wink Na końcu odpowiedź w staniu na jednej ręce Smile






Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Oficjalnie zamykam konfrontacje ! Smile dziękuje wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału, spodziewałem się większej ilości zainteresowanych ale chyba trudność ćwiczenia i mój sposób oceniania odstrasza chętnych Big Grin.

Wyniki pojawią się do popołudniu.
Dudo twój filmik z stania na jednej ręce pojawi się dzisiaj na FP Smile

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom styczniowych Konfrontacji. Pokazaliście nieustępliwą walkę i zdrową rywalizację. Przy okazji wielu z Was zrobiło też niezwykły progres Smile

Anasti jestem pod mega wrażeniem Twojego czasu. Całość pewnie nie zostanie zaliczona ale ustać tyle to jest coś.
Fajnie widać różnicę w technice jak przeskoczysz z 10 sekundy do np 3 czy 4 minuty filmu.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

Rafał a gdzie twój film ? Smile Czy tylko potrafisz pisać. ? :>

(2014-02-01, 13:22)Mrowek napisał(a):  Rafał a gdzie twój film ? Smile Czy tylko potrafisz pisać. ? :>

dobra już nic nie piszę Dodgy

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

Mrówek, przecież Rafał wyraził tylko konstruktywną krytykę i w ogóle ostatnio jest coraz mniej negujący Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości