Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"

Nie mam 3 miejsce w staniu na rękach? :C Pisałeś wcześniej że 24 czy 26 sekund poprawnych, no chyba że zmieniłeś ocenę. Dzięki za Konfrontacje Smile

Mrowek, możesz powiedzieć, co poprawić w moich kołyskach? Musiało być naprawdę źle, jak ani jednej nie zaliczyłeś. Big Grin

Bylon - zobacz na wykonanie w filmiku instruktażowym, dodatkowo przeczytaj opis który dałem przy ocenie. Twoim głównym błędem jest brak zaokrąglenie w górnej części kręgosłupa i dodatkowo "kładziesz" się przy każdym powtórzeniu.

Kello - muszę przyznać ,że masz rację i umknęło mi to Smile bardzo podobało mi się stanie które zaprezentowałeś.

Mrówek mogę obiecać Tobie, że dalej będę rozwijał to ćwiczenie, ponieważ stanie na rękach, a później płynne chodzenie to dla mnie priorytet Smile Na pewno do wakacji będzie ładny progres to ładne wstawki będą Wink

Małe sprostowanie - w Poscie: #59 zaliczyłeś mi 30 kołysek Wink chyba że miało być 3 xD albo kolejne filmiki zastępują stare to w porządku Smile

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Zaliczyłem 30 Smile bardzo ładne kołyski ale za pogorszenie techniki dostajesz 2 miejsce ! Big Grin
W ogólnej i tak zostajesz na pierwszym miejscu, jako najlepszy zawodnik tych konfrontacji.

No niema jak to wziąć udział w konfrontacjach i nic nie mieć zaliczone, no ale sam bym sobie tego nie zaliczył, choć fakt że moja kołyska okazała się katastrofą jakoś mnie zasmucił(co do stania na rękach to się nie dziwię), nie przyłożyłem się do tych konfrontacji z powodu braku czasu. W następnych mam nadzieje że będzie lepiej.

Hahaha wiem już nad czy pracować Wink Kołyski to chyba będzie moje ćwiczenie numer 1 plus pompeczki teraz....Wink

Dzięki Mrówek za szybką i piękną ocenę Smile

Dzisiaj trochę eksperymentowałem z tymi kołyskami Smile i myślę ,że warto nakręcić na ten temat mały poradnik.

Mrówek dziękuję Tobie za surowe oceny w tym miesiącu, oby takie podejście miał zawsze i z każdego wyciskał 300% normy niezależnie czy robi to dla zabawy czy jedzie na Olimpiade Wink Prowadź każdego do perfekcji! Wink

Poradnik jak najbardziej z kołysek, z chęcią umieszczę go na swoim funpage'u Smile

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Bardzo proszę zdobywców I i II miejsca o przesłanie swoich adresów prywatną wiadomością do mtidea.pl a zdobywców III miejsca do mnie Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości