Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
Wink 

(2014-02-01, 12:42)rafal napisał(a):  Anasti jestem pod mega wrażeniem Twojego czasu. Całość pewnie nie zostanie zaliczona ale ustać tyle to jest coś.
Fajnie widać różnicę w technice jak przeskoczysz z 10 sekundy do np 3 czy 4 minuty filmu.

Hahaha no tak niestetyWink Starałam się trzymać idealnie sylwetkę do końca ale ta różnica pomiędzy "chcieć" a "móc".

Chyba wielką zbrodnią nie będzie jeśli ocenie konfrontacje jutro ?Smile

Rano ? :-D

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

A ja tak ukradkiem spoglądam ciągle zamiast się uczyć Big Grin

Zbrodniom może nie ale występkiem na pewno. Uważam więc, że powinieneś sobie wymyślić jakąś karę. Na przykład jakieś ładne kołyski Big Grin

Ok to zdaje się na wasz osąd Big Grin

Mrówek weź udział w lutowej konfrontacji ;-)

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Stało się Smile po śniadanku zabieram się za podsumowanie !

Bylon, Chudini i Kello - kołyski poezja Big Grin niestety nie mogę żadnej zaliczyć. Ale za sam fakt starania się w tym jak widać trudnym ćwiczeniu macie u mnie wielki respekt. Ręce skierowane w górę, barki ściskają uszy, kołyszemy się na dolnej części pleców, górna część (łopatki) nie dotykają podłoża przez całe ćwiczenie, nie chodziło mi o wielkie wychylenia ale o mała, koordynacyjną prace.

Anasti- 1 stanie nie zaliczone brak okrągłej sylwetki, 2 zaliczam 31 s jest już blisko poprawnej sylwetki ale jeszcze brakuje odrobinę będzie to kwestia siły lub rozciągnięcia barków.
Kołyski zbyt obszerne! Big Grin

Tullar - 15 s stania na rękach! W dalszej części barki uciekły już mocno do przodu.
Kołyski - wyglądasz jak porażony prądem, niestety nie mogę zaliczyć próby z faktu ustawienia kamery przez co nie mogę w 100% ocenić techniki.

Dudo - 10 Kołysek mogę zaliczyć z czystym sumieniem, później ręce uciekły za bardzo do przodu.
33s stania na rękach. Ten krótki filmik który wrzuciłeś jest gorszy niż ten 2min Smile daj pauzę na obu 29s i 4s

Ok czas na podsumowanie! Smile

Haha Mrówek miałem je skleić bo kamerzysta wyłączył kamerę Big Grin Big Grin ale presja czasu ..... Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Stanie na rękach
1. Dudo z wynikiem 60s
2. Anasti 31s
3. Kello 26s
4. Infinity * wyjątkowo musiałem zmienić ocenę po przejrzeniu filmu 20s
5. Tullar 15s

Kołyski
1.Emil 14
2.Dudo 30 ( za ostatni filmik)
3.Infinity 3 Smile

1 Miejsce Dudo
2 Miejsce Infinity
3 Miejsce Tullar, Emil, Anasti i Kello

+ Nagroda specjalna dla Kello za wielkie starania !

Kilka ocen uległo zmianie po ponownym przejrzeniu wszystkich filmików , między innymi filmik Emila który bardzo mi się spodobał. Infinity twoja ocena została zmieniona z powodu braku stania na rękach środek ciężkości znajdował się po za staniem stąd moja ocena. Myślę ,że cała piątka zasłużyła na nagrody Smile.

Wszystkim pozostałym dziękuje za wzięcie udziału ! Nie spodziewałem się ,że będzie tak trudno oceniać a tym bardziej ,że takie ćwiczenia sprawią tyle trudności myślę ,że jest nauka dla mnie jak i dla was ile jeszcze drogi przed nami Smile.

P.s Dudo masz u mnie minusa to stanie 60s było prawie idealne a obecnym mnie zawiodłeś Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości