Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"

Wiem że nie widać stóp, oraz pewnie coś źle, ale już prawie koniec miesiąca a nie wiem czy jest jakaś poprawa, może przez te ostatnie 4 (no w sumie 3) dni zdążę choć 1 poprawną zrobić.

dobrze Kello Smile ja rónież wrzucę jeszcze kołyski byś nie był samotny Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Handstand

Wiem, że nie widać wyraźnie czy dotykam klatką ściany. Przez większość czasu miałem ją jakiś 1cm od ściany, ale to tylko moje gadanie wiadomo. Także jak coś to nakręcę jeszcze raz jutro.

Hollow Body Rocks

Po 40 kołyskach odpuściłem, bo miałem wrażenie, że niepoprawnie je robię. W ogóle ostatni raz je robiłem jak trenowałem Foundation czyli jakieś 4 miesiące temu. Czy miałem rację to powie mi Mrówek : )

Jutro ocenie na spokojnie wszystkie podejścia wypatrujcie oceny o wschodzie słońca ! Big Grin

Może uda mi się wrzucić kołyski przed wschodem słońca Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Dudo
20 stycznia - super stanie w 20- 23 s fajnie barki się schowały tylko jeszcze wyjść bardziej w stronę sufitu i jak dla mnie super.
W kołyskach staraj się jak najbardziej "odklejać" górę pleców od ziemi (łopatki), ona w ogóle nie może przylegać.
Na urodzinowym ujęciu mało widać ale jesteś pozytywnie zakręcony Big Grin
Remontowo - zaliczam 60s

Infinity
Stanie na rękach zaliczam 44s postaraj się stanąć dalej od ściany i myśl o tym żeby dotykać tylko głową do ściany i patrzeć na swoje stopy, musisz bardziej "schować barki" widać super , że pracujesz w górę barkami !
Zaliczam 3 pierwsze kołyski! Ręce bliżej uszu, nie pozdrawiamy tłumów tylko ćwiczymy ! Big Grin Najważniejsze żeby nie dotykać łopatkami podłogi.

Kello, Kello co tutaj z tobą zrobić, widać super poprawę, postaraj się dać ręce dalej od ściany, wydaje mi się ,że masz za blisko i dlatego barki tak bardzo uciekają do przodu.
W kołyskach super zaznaczyłeś górę pleców, teraz tylko myśl o tym ,żeby nie opuszczać nóg w końcowej fazie masz być ciągle napięty i wykonywać minimalne ruchy w dużym napięciu całego ciała.

Satetsu już mnie wymęczył na FB ^^

Wybaczcie moje powolne ocenianie, sesja i wyjazd z dzieciakami na obóz zimowy. Bardzo mi się podoba wasze zaangażowanie jak dla mnie wszyscy jesteście zwycięzcami nie zależnie jaki czas uda wam się utrzymać, ponieważ codziennie walczycie sami z swoimi słabościami ! Spr. sobie takie bardzo trudnego ćwiczenia, połóżcie nogi na ścianie tak aby między ciałem a podłogą powstał kąt 45 i teraz postarajcie się odejść jak najdalej od ściany i utrzymać idealnie prostą sylwetkę.

Już chyba nie dam rady nic nakręcić, ale dużo się nauczyłem przez ten miesiąc i wiem nad czym popracować więc może za jakiś czas będzie już poprawnie. Dzięki za rywalizację, widzimy się w lutym ! Smile

Został jeszcze jeden dzień Smile akurat na ostatnie poprawki i wykręcenie najlepszego wyniku.

Barki powinny być już widoczne Wink Mrówek jest już ok czy jeszcze starać się poprawiać???

Jeszcze jeszcze ale już tylko odrobiny brakuje Smile poczytaj uwagi z ostatniego posta.
Rozumiem ,że w łokciach są przeprosty ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości