Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje kwiecień/maj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14









Zmobilizowałem się ostatniego dnia Wink
Jeszcze miesiąc masz Big Grin
Infinity - podpór cały do poprawy, postaraj się nie wychodzić pośladkami do góry, przenieść ciężar ciała mocniej na barki do przodu.

Układ - jeśli jest możliwość ustawienia kamery od boku, ponieważ z przodu przy niskiej jakości nie jestem wstanie obiektywnie ocenić podejścia.
(2014-05-01, 00:54)rafal napisał(a): [ -> ]Jeszcze miesiąc masz Big Grin

W maju jest ta sama konkurencja ??
To na pewno poprawie Wink
W maju układzik na drążku robimy na ilość. Przeczytaj poprzednie posty, będzie tam więcej informacji Smile

Kello

Dzisiaj było trochę wolnego to wrzucam podpór, 24 albo 25 sekund na takim wychyleniu na razie, nadgarstki wciąż bolą. Nagrałem 2,5 układu ale nie mogę go wrzucić na komputer z telefonu, bo jakiś błąd. Jak naprawię to dorzucę, bo fizycznie już istnieje.

Kello

Z czystym sumieniem 30/21 pkt Wink bardzo ładny podpór !

Kello

Cieszę się że już zaczynam to robić poprawnie Smile Tylko jeśli mógłbyś mi napisać czy za coś odjąłeś punkty, czy zwyczajnie zrobiłem za krótko? (Bo ja naliczałem bodajże 24 sekundy)


No to ja też wrzucę, bardzo mało czasu ostatnio na normalny trening, ale niedługo zacznę uczęszczać na treningi we Wrocławiu jak się dobrze poukłada wszystko Smile
Krychu, formę nadal trzymaszSmile We Wrocławiu jest świetny prowadzącySmile Mam jednak nadzieję, że uda Ci się dojechać do Łodzi i spotkamy się w niedzielę. Liczę na to, że Iza zrobi dokumentację zdjęciową zajęć Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14