Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje kwiecień/maj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mrówek pojechał z punktacją, chyba tylko dlatego, żeby rywalizację jakąś stworzyć.
Niestety Chudini ciągle zaliczam podpór z małym błędem, a w dodatku odrywają się nadgarstki Sad

Dodałem podsumowanie żeby punktacja była bardziej przejrzysta i czytelna Smile
Każdy dostał po 24 pkt, gdzie każdy inaczej zrobił, wychylenie w barkach jest zupełnie inne, nie rozumiem tego.
[nie miałem na myśli ogólnej punktacji]
Zakres błędu jest między 10-29 stopni stąd każdy może inaczej wykonać to ćwiczenie.
Dodatkowo jeszcze nikt nie wykonał poprawnie tego ćwiczenia, oczywiście chodzi mi o pełen zakres.
czyli wystarczyło zrobić 10 stopni i dostałbym 24pkt, do tego zrobić ze 6-7 okrążeń na drążku jak najszybciej dam radę. Trochę schematyczne te konfrontacje niestety
Należało mieć dłonie na wysokości bioder Smile lub odrobinę przed czyli poniżej 9 stopni.
Zrobić perfekcyjne 4 układy i masz wygraną w kieszeni.
Jakbym wiedział, że technika jest tak mało ważna, to bym zrobił na ilość, choć tutaj nie o mnie chodzi, bo jeśli ja widzę rażące błędy, a prowadzący konfrontację ich nie widzi, albo daje leciutkie odjęcia to coś jest nie tak, przynajmniej dla mnie. Ktoś się stara jak Kello i robi dokładnie, a później na sam koniec ktoś przeleci szybko układ i ma 2x więcej punktów od niego, z lekkimi ujęciami.

Bylon

Panowie, wyjazd odciął mnie od drążka (NIC nie ma w okolicy) i nie mogę nawet spróbować się poprawić, choć bardzo bym chciał. Sad Sad Sad
Chudini nie rozumiem twojej skargi, z faktu ,że sam wykonałeś 4 układy dające 24 pkt. i otrzymałeś 2,7 pkt błędu... gdzie większość osób otrzymywała po ponad 5pkt...

rassio24

kolejna próba układziku Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14