Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje kwiecień/maj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
No pasuje.
Oczywiście czystość czyli palce, kolana i łokcie proste.
Dodatkowo myślałem nad opcją numer 2. czyli wykonanie tego samego układu z dodaniem poziomek w zwisie przodem i wszystkiego oczywiście o nogach prostych. Będzie to dodatkowy element gibkościowy i siłowy zarazem Smile
(2014-04-07, 10:26)Mrowek napisał(a): [ -> ]Oczywiście czystość czyli palce, kolana i łokcie proste.
Dodatkowo myślałem nad opcją numer 2. czyli wykonanie tego samego układu z dodaniem poziomek w zwisie przodem i wszystkiego oczywiście o nogach prostych. Będzie to dodatkowy element gibkościowy i siłowy zarazem Smile
A ilość też czy tylko "uroda"?
Tym razem tylko uroda, podpór będzie na czas lub dokładność przez 30s.
Mrówek podaj dokładną punktację i sposób klasyfikacji ogólnej, by nie było wątpliwości Smile
Wszystko postaram się dodać, niestety studia i gimnastyka trochę zajmują czasu. Ale myślę ,że każdy wie już nad czym trzeba pracować więc wieczorem postaram się dokończyć prace.
Ewentualna wątpliwość jeszcze, czy wymagane jest konkretne ustawienie nadgarstków?
Bo jeśli o głębokość chodzi, to rozumiem, że jak na video "nadgarstki na wysokości bioder".
Palce wskazujące w przód Smile dodamy element gibkościowy i ważne aby cała dłoń przylegała do podłoża.
Pierwsza próba, poprawię, bo widzę wzrok źle skierowany, nie do patrzałem że powinien być w dół. Jak reszta?
To ostatnie wydaje się zbędne, jeśli nadgarstek się oderwie od ziemi, to wcale nie robi się łatwiej Smile.
Anywho, w takiej sytuacji będzie ciężko - nadgarstek mam lekko rozwalony, ale czego się nie robi dla sławy Smile.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14