Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje kwiecień/maj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
prosze drazek Smile
pewnie wiele do poprawy ^^


Wysłane z telefonu Smile

[MOD]Krychu, wrzucaj filmiki za pomocą "telewizorka" żeby były od razu widoczne na stronie [/MOD]
Widzę pustki, a takie fajne konfrontacje.


Wersja z poziomką(na prostych nogach muszę zrobić, ale wstawiam póki co) + mój połamany muscle up na końcu:
Ładnie panowie, choć na razie to tylko wprawki. Maciej z Mt Idea na seminarium w Warszawie sieknął z rozpędu 12 powtórzeń takiego układu Smile
(2014-04-18, 14:11)zahir napisał(a): [ -> ]Ładnie panowie, choć na razie to tylko wprawki. Maciej z Mt Idea na seminarium w Warszawie sieknął z rozpędu 12 powtórzeń takiego układu Smile

Chyba nikt nie zajarzył, że ten układ też jest na ilość. Ja też myślałem że trzeba go wykonać raz.
aaa haha, no bo nie jest napisane nigdzie, że na ilość :p

Wysłane z telefonu Smile
Na ilość? Ups... A chciałem już wysyłać. Big Grin
No z tego co ja rozumiem zamysł był taki, by budować nim siłę. Inaczej ciężko by go było oceniać.
No to mamy Qui pro quo - w poście 13 tego wątku zapytałem czy układ jest na ilość czy liczy się tylko uroda - odpowiedź Mrówka w poście 14 "tylko uroda" - to jak w końcu jestHuh
Decyzja należy do Mrówka, bo on jest sędzią. Według mnie powinna być ilość a rażące błędy w technice powodować niezaliczenie ćwiczenia.
"Stary Człowiek i Może" ma rację, bo Mrówek odpowiedział na początku, że "tylko uroda" będzie oceniana, a teraz nagle piszecie o powtórzeniach.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14