Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje kwiecień/maj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(2014-04-25, 19:43)Mrowek napisał(a): [ -> ]Nie nie, do ostatniego dnia kwietnia Smile teraz są przedłużone do 30 maja.
A dlaczego nie do 31. majaBig Grin
Racja. Do 31 maja Smile

Parę słów o nagrodach:

1 miejsce kulki do treningu przedramion o średnicy 8cm z taśmami do podwieszenia
2 miejsce ekspander odciążeniowy
3 miejsce koszulka gimnastycy.pl (nowy wzór)

Pierwsze dwie nagrody sponsorowane są przez firmę MT Idea i po powrocie z długiego weekendu Maciej wrzuci zdjęcia i napisze o nich więcej Smile

Ojciec.

Cześć.
To jak w końcu poprawnie ma ten układ na drążku wyglądać - na końcu ma być te zejście z przytrzymaniem poziomki, czy nie? czy od razu do prostych nóg?
Jak na filmie Smile

Lekka gafa oczywiscie do 31 Smile

5. Konfrontacje rozpoczynają się 22.04.2014 i trwają do 31.05.2014 do godziny 23:59 i 59s !

W pierwszym poscie wszystko dobrze napisane a ja sie sam walnalem Smile

Ojciec.

Na razie 5 rund.
6x6 = 36 pkt
Zwis przodem 6-0.6 pkt - Zwis tyłem 6-3.6pkt (bardzo słabo zaznaczony zwis tyłem) - Zwis przodem 6-0.6pkt (dziwnie biodra wypychasz nie jest to błąd, ale oznacza ,że następuje rozluźnienie mięśni brzucha) - Wymyk 6 - 1pkt - Podpór przodem 6 - Odmyk do zwisu przodem 6

0.6 + 3.6+ 0.6 + 1 = 5.8 pkt
36-5.8 = 30,2 pkt Smile

Za brak cechy liczyłem 0.1 pkt
(2014-04-25, 21:41)Ojciec. napisał(a): [ -> ]Cześć.
To jak w końcu poprawnie ma ten układ na drążku wyglądać - na końcu ma być te zejście z przytrzymaniem poziomki, czy nie? czy od razu do prostych nóg?


Mariusz reaktywacja Smile cieszę się, że znowu jesteś. Wiedziałem, że budowa, budową a bez treningu długo nie wytrzymasz Smile
(2014-04-27, 18:15)zahir napisał(a): [ -> ]
(2014-04-25, 21:41)Ojciec. napisał(a): [ -> ]Cześć.
To jak w końcu poprawnie ma ten układ na drążku wyglądać - na końcu ma być te zejście z przytrzymaniem poziomki, czy nie? czy od razu do prostych nóg?


Mariusz reaktywacja Smile cieszę się, że znowu jesteś. Wiedziałem, że budowa, budową a bez treningu długo nie wytrzymasz Smile

haha, to samo mu mówiłem Big Grin

Ojciec.

AchCool, fakt był czas ze nie trenowałem już, ale czekanie na papiery i załatwianie ich to jest jakaś porażka, a więc od kilku ładnych tygodni wznowiłem treningi, ale jak to długo potrwa to nie wiem .
Ogólnie powiem że formę się szybko traci i jest mi już ciężej wszystko robić, ale myślę że się rozkręcę znów.
Na razie postaram się być aktywnym.
Na dniach znów coś podrzucę , tzn;; jakiś filmik.
Szykuje się interesująca Konfrontacja. Uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że Maciej z Mt Idea szykuje pewną niespodziankę Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14