Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
#31

Kello - staraj się zaokrąglać sylwetkę, wtedy sam poczujesz jak brzuch i odcinek lędźwiowy staje się płaski, jeśli chodzi o barki staraj się wypychać z nich tak jak byś chciał dotknąć stopami sufitu a łopatki złączyć Smile

Jest to dość trudne ale wierzę ,że każdy da radę, dodatkowo polecam wszelkiego rodzaju rozciąganie na barki ! Smile

lukasz1737, Chudini i krzysiek20ino czekam na filmiki ! Jak napisał Dudo to nie jest takie straszne !

Jeśli chodzi o punktacje zaczynamy liczyć od momentu poprawnej sylwetki i do końca jej trwania. Wszystkie odejścia od poprawnej formy skutkują zatrzymaniem czasu, w tych konfrontacjach stawiamy na dokładność ! Smile
#32

Dobra cicho zaraz banany wstawię.
#33

Czas zademonstrować moje stanie na rękach, konkurs na najgorszą technikę bym wygrał. Kamera jest trochę pochylona i widać, że krzywo hs jest, ale szafa też jest krzywo Smile wgl. nie dobrze się tak robi, przy ścianie to mogę się o nią oprzeć i tylko oderwać co nie potrzebne od ściany i mam nadzieje że jestem prosto, a tutaj to wyszło jak wyszło, ale cóż im gorsza pierwsza próba, tym większy postęp będzie z czasem, zobaczycie w tym miesiącu się nie poddam tak łatwo.
#34

Chudini sam widzisz gdzie leży problem Smile jest bardzo fajne ćwiczenie uczące pracy bioder do stania na rękach możesz je wykonywać w klęku podpartym : pracujesz miednicą do przodu i do tyłu to samo w leżeniu tyłem z oparciem nóg na podwyższeniu Smile
#35

(2014-01-03, 22:32)Mrowek napisał(a):  jest bardzo fajne ćwiczenie uczące pracy bioder do stania na rękach możesz je wykonywać w klęku podpartym : pracujesz miednicą do przodu i do tyłu to samo w leżeniu tyłem z oparciem nóg na podwyższeniu Smile

są przyjemniejsze pozycje do tego ćwiczenia Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#36

Oczywiście ,że są ale te dwie są bardzo proste Smile
Jeśli Chudini będzie chciał opisze kolejne, ale myślę ,że lepszym pomysłem będzie skupienie się nad treningiem samej sylwetki.
#37

Ciekawe wskazówki Mrówek, jakby ktoś miał filmik do tego jakiś to mógłby wrzucić, bo nie wiem czy to dobrze robię.

I macie rację, sam widzę po tym swoim filmiku, że z biodrami jest problem nie jest ciało spięte w tym obszarze i wysunięte do przodu.
#38

Proszę o ocenę: Tylko nie mówcie mi, że mam nic nie wyprostowane, bo jest! Wink Inaczej nie potrafię.
#39

Wrzucam dla kontroli Smile
#40

Mnie się wydaje, że rzucasz nogami.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości