Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
#21

Jeśli będzie miał kto mnie porządnie nagrać (mam tylko telefon który nie ma takich fajnych opcji żeby mnie sam ładnie tak nagrywał :C) to dzisiaj jeszcze wrzucę swoje stanie na rękach, a kołysek nigdy nie wykonywałem i nie miałem z nimi do czynienia, więc postaram się to jakoś ogarnąć.
#22

Panowie to ja muszę tutaj ładnie nagrać jeśli już jest tylu chętnych ! Big Grin
Jutro będę na sali więc już nagram przekrój jak powinno wyglądać ćwiczenie.

Ćwiczenia które prezentujemy, to 2 podstawowe sylwetki które z pewnością pomogą wam nadrobić braki ! Smile
Dla osób które już wystartowały wielki rep. z mojej strony, oby tak dalej !
#23

Ja również wezmę udziałWink od razu przeszlifuje się sylwetka do free handstandSmile
#24

Wrzucam coś na próbę od siebie. Chciałbym prosić tutaj o wskazówki co do techniki, bo starałem się dotykać tylko stopami i czołem (ale gdy dotykałem też czołem to wyglądałem bardziej jakbym opierał całe ciało więc starałem się tylko trzymać na paluchach Big Grin ). Pewnie będziesz oceniał też mocno poprawność, i nie wiem czy każde takie małe bujnięcie oraz ten kąt w barkach będą się liczyć, ale walczyłem z tym aby nie opierać całego ciała na ścianie dlatego tak.


(czas podniosę, to tylko próba była!)
#25

Ja nie potrafię stać tak długo! ;(
#26

Ja początkowo nie mogłem 10 sekund ustać Big Grin Tak jak Adam pisał, 100 godzin stania i ściana nie będzie potrzebna Wink

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#27

Lajtowo bez ściany potrafię. Ale przy z takim wyprostowaniem barków to nie ma szans...
#28

Spróbowałem sobie dzisiaj i jestem pozytywnie zaskoczony, jeśli ktoś będzie 100 godzin stał przy ścianie plecami do ściany to i tak raczej się nie nauczy, ale twarzą do ściany w ten sposób(gdy czoło i stopy dotykają tylko ściany), to jest pięknie. Bardzo dobre konfrontacje, może w końcu ruszę z miejsca przy staniu na rękach(z miejsca w sensie o postęp chodzi, a nie chodzenie na rękach)
#29

Stania na rękach przy ścianie tą stroną nie zrobię, co najwyżej jakieś z rękami daleko od ściany słabe stanie mogę nagrać... No i też nie mam za bardzo gdzie.

A "kołysek" co prawda nie robiłem, ale spróbuję, czekam na dokładniejsze wyjaśnienia.
#30

Jak Mrówek? Jakieś sugestie co do mnie żebym mógł popracować? Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości