Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
#11

Naprawdę fajnie, filmik z dokładnymi wytycznymi pojawi się w sobotę, więc oceńmy to co mamy Big Grin

Dudo musisz jeszcze bardziej "wyjść" z barków w stronę sufitu i zaokrąglić sylwetkę, wtedy zniknie ten kąt w barkach, ponieważ jesteś lekko za podporem.
W kołysce musisz jeszcze bardziej zaokrąglić sylwetkę szczególnie na odcinku lędźwiowym, ręce wyprostowane ( nie splatamy ich)

Infinity wszystko co powyżej dodatkowo wyprostuj łokcie i ustaw ręce bliżej siebie.

Dodatkowo polecam napinać pośladki ! Smile


Tomo czy nagrody są najważniejsze ? Smile Niema innego powodu żeby startować ?
#12

Tomo jest zainteresowany, bo wszystko już wygrał. Big Grin Nie długo moje!
#13

(2014-01-02, 14:41)Mrowek napisał(a):  Tomo czy nagrody są najważniejsze ? Smile Niema innego powodu żeby startować ?

Nagroda to profit za wysiłek włożony w zwycięstwo :-) Jest też pewną formą mobilizacji i nie ukrywajmy że jest wtedy wielu chętnych no ale to nie jest też cel sam w sobie bo zmierzyć się z kimś lub samym sobą to też ważna sprawa.Aha i nie zgarnąłem wszystkiego ;-)
#14

Jutro podam listę nagród. Pracuję nad tym; )
#15

a ja bym z chęcią zobaczył ile osób weźmie udział bez cennych nagród.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#16

W Sallu Up wziąłem tylko ja Big Grin
#17

Nie ma niczego złego w nagrodach. To zawsze miły motywator Smile
#18

O, Konfrontacje!
Ja wezmę udział bez cennych nagród, bo sam udział i szacun ludzi Gimnastycy to cenna nagroda Wink
Kołyska luzik, bułeczka z masłem...
...natomiast stać na rękach to nie umiem kompletnie, ale jak nikomu to nie będzie przeszkadzało, to się "wespnę" na ścianę i zrobię bardzo niepoprawną próbę, w której będę udawał, że wszystko jest okej.
#19

Dawaj Bylon Smile
#20

O, kurde co tu się dzieje, aż miło tu zagladać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości