Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siła ogólna - Obwód ćwiczebny na moim przykładzie
#11

No szpiczagę warto umieć Smile duża satysfakcja z tak w sumie prostego ruchu. Ja próbuję ćwiczyć pod kątem robienia jej z poziomki rozkrocznej.
#12

na razie robię nietoperze, ale tyłek i nogi to mam strasznie ciężkie więc pewnie z rok minie zanim się nauczę

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#13

Jeśli dopakowałeś porządnie skłon to powinno pójść szybciej niż ci się wydaje. Nie sądzę, żeby tobie siły brakowało do tego. Szczerze, czasem i tak mam wrażenie, że mocniej muszę brzuchem pracować, żeby się mocniej skłonić, niż plecami, żeby podnieść ten tyłek.
#14

Takie obwody stosuje się po treningu? Bo mam właściwy trening i mam robić drugi?
#15

mam skłon dobry, ale nie ma to przełożenia na element, przy ścianie zrobię dwa razy, a już samemu ni cholery nie ma opcji, nie wiem jak zmusić to biodro do zmiany pozycji, nadal tak mi się wydaje że z powodu ciężkich nóg. Nawet jak się wychylam to biodro zostaje

Tak takie obwody, w zależności od przyrządów, okresu i elementów, to jest przykładowy obwód jaki ja stosuje w okresie przygotowawczym, oczywiście z czasem to się zmieni jak wejdzie drugi trening i elementy

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#16

dwa razy to jednak mało jak na wprawki przy ścianie :/, no nic, pokażesz w Bydgoszczy Big Grin
#17

więcej nie dam rady ? jestem na etapie nietoperzy,a co ja tam będę pokazywał, wiem co mam robić

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#18

co ma jedno do drugiego?
#19

to, że jest to ćwiczenie wzmacniające lędźwie i pośladki pod szpiczagę, skoro mogę przy ścianie zrobić maksymalnie dwie szpiczagi, to znaczy że mam za słabe te mięśnie które wykonują główną pracę.

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#20

Czym zastąpić nietoperze? Wznosami nóg stojąc na głowie? Może efekt będzie też na kółkach? Big Grin Mam rozumieć, że robimy swoje tam podciągnięcia, pompki i jeszcze ten obwód? Nie za dużo? Big Grin Spróbuję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości