Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siła ogólna - Obwód ćwiczebny na moim przykładzie
#21

Zamknij drzwi w których futrynie masz kółka i rób nietoperze na kółkach ;p
#22

(2014-08-31, 12:07)Newcio napisał(a):  ... udało mi się opracować mniej więcej własną rutynę po treningową na podtrzymanie kondycji mięśniowej i dobicie mięśni by zatrzymać ich rozrost. Na razie efekt jest taki, że jeszcze nie wyplułem treści żołądkowych ale za każdym razem jestem bardzo blisko.
Jest to przykład ćwiczeń na okres przygotowawczy, jeszcze nie zacząłem dwóch treningów dziennie...

Oo! Baaardzo zacny obwodzik -boli. Wkręca do odcinki, zaś obiadek sam pcha się w górę...

Może tak nowy pkt regulaminu: przed wysłaniem posta zrób obwód Newcia, wróć, przeczytaj i upewnij się, że nadal chcesz wysłać ? Big Grin
#23

(2014-09-01, 12:51)Newcio napisał(a):  więcej nie dam rady ? jestem na etapie nietoperzy,a co ja tam będę pokazywał, wiem co mam robić

(2014-09-01, 13:37)Tullar napisał(a):  co ma jedno do drugiego?

Miałem na myśli, co ma możliwość pogadania o elemencie i pokazania co/jak się robi, do tego, że masz wiedzę o metodyce i plan na trening.
#24

(2014-09-01, 22:28)Seth napisał(a):  Zamknij drzwi w których futrynie masz kółka i rób nietoperze na kółkach ;p

Seth, fajny patent. Rep poleciałSmile
#25

Szybę mam. Big Grin
#26

killerski obwód, śmiem twierdzić że niewykonalny.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#27

jak to niewykonalny Big Grin ? To dzieci robią większe obwody Big Grin ja robię przynajmniej jeden obwód cały

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#28

(2014-09-02, 10:11)Newcio napisał(a):  jak to niewykonalny Big Grin ? To dzieci robią większe obwody Big Grin ja robię przynajmniej jeden obwód cały

jako dziecko pewnie robiłem choć nie pamiętam już, teraz zdycham po połowie tego Smile
razem z Julem próbowaliśmy obwodu z 6 ćwiczeń o ile dobrze pamiętam i wypluliśmy płuca. Intensywność i technika strasznie spadły po kilku stacjach (robiliśmy po 30s na stację). A taki obwód jako dodatek po treningu właściwym to zgon na miejscu Wink
No ale ja zawsze się zaliczałem do tych bardziej technicznych niż siłowo-wytrzymałościowych Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#29

(2014-09-02, 10:11)Newcio napisał(a):  jak to niewykonalny Big Grin ? To dzieci robią większe obwody Big Grin ja robię przynajmniej jeden obwód cały

Dzieciom trener każe, więc robią...
Wiadomo - ilość powtórzeń ambitnie ale pod siebie, tak by zdechnąć chwilę po, a nie w trakcie. Samemu naprawdę ciężko się zmotywować do takiego treningu..
#30

napisałeś
"podtrzymanie kondycji mięśniowej i dobicie mięśni by zatrzymać ich rozrost"

nie chcę aby to zabrzmiało, że się wymądrzam ale chyba nie tędy droga...
częste treningi do mkasymalnego upadku mięśniowego przyniosą ci raczej więcej szkód, np. hamując progres
moim zdaniem dietą powinno się stymulować bądź hamować rozwój masy a treningi przede wszystkim, jeżeli są częste, nie powinny być prowadzone do upadku mięśniowego

sami to tłumaczycie w postach podwieszanych na temat budowania siły i częstych treningów


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości