Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seminarium gimnastyczne 20 października 2013
#41

Seth, nie wiem jak Ty ale ja nie wytrzymam do 14 bez posiłku, więc i tak się załapię Wink
#42

Plan seminariów dla osób początkujących
Prowadzący Bartłomiej Kaźmierski "Mrówek" i Paweł Wierzchoń "Newcio"

Ćwiczenia wolne przewrót w przód/tył -przerzut w tył/przód- przerzut bokiem- rundak - waga przodem - salto w przód/tył - przerzut bokiem prawidłowy + ćwiczenia dodatkowe.

Kółka - wspieranie ciągiem - zamachy - podpór na kółkach + ćwiczenia dodatkowe.

Poręcze - zamachy w podporze na ramionach - zamachy w podporze - przewrót w przód - przewrót w tył - stanie na barkach - stanie na rękach + ćwiczenia dodatkowe.

Drążek - wymyk/odmyk - kołowrót w tył - kołowrót w przód - zeskok podmykiem - wspieranie wychwytem + ćwiczenia dodatkowe.

Plan może zostać zmodyfikowane w zależności od poziomu grupy.
#43

Czy na seminarium oprócz prezentacji produktów mtidea będzie je można na miejscu zakupić? Zawsze to oszczędność na kosztach przesyłki Smile
Mnie interesowałaby magnezja w jakiejś promocyjnej cenie.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#44

Myślę, że tak. Powiem Maciejowi, żeby ze sobą zabrałSmile
#45

Będę.
#46

SuperSmile
#47

Dobra, to ja też!
#48

No wreszcie! Wink
#49

Mam nadzieję, że Panowie trenerzy dadzą nam zadanie domowe na następne seminarium. Big Grin
#50

Oczywiście, że tak. zawsze jest omówiona progresja na następnych kilka miesięcySmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości