Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seminarium gimnastyczne 20 października 2013
#51

To będzie co ćwiczyć. Wink
#52

(2013-10-13, 13:56)krzysiek20ino napisał(a):  Mam nadzieję, że Panowie trenerzy dadzą nam zadanie domowe na następne seminarium. Big Grin

Pewnie, na koniec będzie! O ile ktoś będzie w stanie w ogóle dotrwać do tego zadania Smile
#53

No to dziękuję. Jak ma być znowu ta rozgrzewka to blee! Będzie ciężko, ale ekstra. Wink
#54

Cześć,

Czy jeżeli do tej pory nie byłem u Was na zajęciach to czy seminarium jest dobrym momentem, żeby wystartować czy raczej zacząć od zajęć w Olimpijczyku?
#55

Przyjeżdżaj i nie zastanawiaj się! Na olimpijczyku zdążysz poćwiczyć, stosując się do wskazówek z seminarium. Po za tym poznasz ludzi, którzy również chcą zdobywać wiedzę, a także wymiataczy - może któryś cię zainspiruje? Jest tam paru takich. Seminaria są dla wszystkich.
#56

(2013-10-13, 22:47)Gievoric napisał(a):  Cześć,

Czy jeżeli do tej pory nie byłem u Was na zajęciach to czy seminarium jest dobrym momentem, żeby wystartować czy raczej zacząć od zajęć w Olimpijczyku?

Jeżeli jesteś z Gdańska, to mam 1 miejsce w samochodzie, tyle ze jedziemy w sobotę, wiecej informacji na priv
#57

Witam wszystkichSmile Czy seminarium odbędzie się w budynku nr 20 na załączonej mapce?

http://www.awf.edu.pl/plan.php
#58

TakSmile
#59

Ok, dziękiWink Wolałem się upewnić żeby nie przeszukiwać całego kampusu.
#60

Witam Smile
Ogarniam dosyć sporo elementów z ćwiczeń wolnych, jakie elementy byłyby w grupie zaawansowanej?Smile
I czy istnieje możliwość np. poruszania się pomiędzy grupami zaawansowania, np. ćwiczenia wolne byłbym w zaawansowanej, a w reszcie czułbym się źle i zostałbym w grupie początkującej? Będzie czas wolny, czyli róbta co chceta?Smile
czekam na info Smile)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości