Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seminarium gimnastyczne 20 października 2013
#1

Serdecznie zapraszamy na kolejne z organizowanych przez nas seminariów gimnastycznych, które odbędzie się 20 października (niedziela) w godz. 10.00 - 15.00

Grupę zaawansowaną poprowadzą: Piotr Kulbicki - jeden z najlepszych trenerów gimnastyki sportowej w Polsce i założyciel gimnastycy.pl Adam Kalman.

Grupą początkująca zajmą się instruktorzy gimnastyki Bartłomiej Kaźmierski "Mrówek" i Paweł Wierzchoń "Newcio"

Zajęcia odbędą się na sali Warszawskiego AWF przy ul. Marymonckiej 34

Koszt udziału w seminarium wynosi 70zł. Dla grup zorganizowanych zniżka. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko prosimy wysyłać na adres: gimnastyka.gdansk@gmail.com

10 pierwszych osób które prześlą zgłoszenie otrzyma nagrodę w postaci koszulki z logo gimnastycy.pl (do odbioru na seminarium).

Poza treningiem gimnastycznym i konsultacjami, na seminarium będzie miała miejsce prezentacja najnowszego sprzętu treningowego firmy MT Idea. Będzie można wypróbować zarówno nowe modele kółek, jak również uprzęż odciążeniową, trenażery do nauki rozpięć, ekspandery odciążeniowe itp.
#2

Piekna wiadomosc Jacku:-) !Mysle ze na 99% bede.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#3

Zgłoszony, nie mogę się już doczekać Smile
#4

Ciesze się, że jest tak szybki odzew. Piszcie proszę też o oczekiwaniach. Chcemy wykorzystać Piotra, więc grupa zaawansowana będzie miała ciężko i ciekawieSmile Znając Mrówka i Newcia, też będzie ciekawie, metodycznie, ostroSmile Napiszcie co chcielibyście wrzucić na tapetę by chłopaki mogli spełnić Wasze życzeniaSmile
#5

Przyjadę ! Big Grin
#6

Mrówek, Ty nawet poprowadzisz! A ja będę w Twojej grupie, więc metodycznie się namęczyszBig Grin
#7

Będę. Już zaklepałem termin u żony Wink

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#8

Wciąż pracujemy nad uatrakcyjnieniem seminarium. Wczoraj rozmawiałem z bardzo ciekawym człowiekiem. Jest to akrobata cyrkowy z 30 letnim doświadczeniem. Być może uda się go ściągnąć na seminariumSmile
#9

Calisthenics Academy zbiera ludzi Big Grin
#10

będę tam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości