Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seminarium gimnastyczne 20 października 2013
#61

Sarigue, oczywiście że możesz się przemieszczać między grupami i będzie możliwość czasu wolnego. Choć moim zdaniem nie warto. Będziesz miał pod ręką świetnych trenerów i warto ich wykorzystać do nauki elementów których nie ogarniasz. Plan seminarium dla obu grup znajdziesz w postach powyżej.
#62

Ja tam też głównie jadę, by się pobawić, z Wami porozmawiać i dla zadania domowego. Być może wtedy nie będą mnie trapić kontuzje jak będę pod ręką fachowców. Big Grin
#63

Jeśli na seminarium wybiera się ktoś z Kielc lub Radomia, to chętnie zabiorę. Mam wolne miejsca w samochodzieSmile
#64

Jeśli to ten nissan co wtedy, to chyba bus xd
#65

No trochę miejsc się znajdzieWink
#66

Gdzie kierować zgłoszenia?
#67

(2013-09-21, 20:29)zahir napisał(a):  Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko prosimy wysyłać na adres: gimnastyka.gdansk@gmail.com

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#68

Już nie mogę się doczekać ! Mam nadzieję ,że moja grupa początkujących będzie liczna Big Grin
#69

Ja będę w początkujących. Z jednej strony liczna, a z drugiej mniej tłoczno będzie. Na pewno koksy pójdą wyżej. A mistrzowie zostaną. Big Grin Już prowiant szykuję. Big Grin
#70

Proszę Krzysiu Smile


Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości