Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seminarium gimnastyczne 20 października 2013
#21

No to dobrze trafiłeś, bo to będzie tematemSmile A że kółka są nad dołem z gąbkami, to i strach odpadnieSmile
#22

Będzie się działo, z tego co widzę po zgłoszeniach Smile
#23

Calisthenics Academy melduje 24 osoby Big Grin
#24

Szaleni Big Grin
#25

Calistenics Academy jest niesamowita. nie dość, że trzymają wysoko poziom, to jeszcze ciągle są gotowi się dokształcać. Super, że będziecie. Macie duże umiejętności i bardzo fajną atmosferęSmile
#26

ja chcę poznać tych wszystkich wymiatacz w konfrontacjach i mam nadzieje że organizator zrobi jakąś mini konfrontację tak nawet dla sprawdzenia się ;-)
#27

Tomo, nie wiem, czy Konfrontacja będzie potrzebna. Podchodząc do elementów i tak widać kto daje radę a kto nie. Ale u nas nikt nie wygrał nigdy Konfrontacji bez powodu, więc zaręczam ci, że każdy z tych którzy startowali i wygrywali jest naprawdę silnym facetemSmile
#28

Ja się wybieram, ale od razu mówię, że jestem słaby, a konfrontacje to tylko pozory : ) Ostatnio Foundation One i jakieś losowe przerwy od treningu, ale to tylko wymówki które nikogo nie obchodzą. Zobaczymy jak to będzie z mocą, w każdym razie jestem bardzo podekscytowany i chcę pochłonąć wiedzę jak gąbka lol.
#29

ja się ostro przygotowuję aż stawy łokciowe bolą, chcę wyciągnąć jak najwięcej wskazówek do maltese i iron cross
#30

Panowie, informacja z ostatniej chwili: Seminarium przedłużamy do godz. 17.30. Cena nie ulega zmianieSmile szykuje się naprawdę ostry trening, więc polecam zabrać ze sobą coś do przekąszeniaWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości