Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seminarium gimnastyczne 20 października 2013
#11

Jak widzę ostrych zawodników nie zabraknieSmile Ale dla początkujących też jest miejsce. Chciałbym mieć z kim ćwiczyćSmile
#12

No przecież będą Mrówek i Newcio... Trenerzy dla grupy początkującej. Big Grin Spokojnie jeszcze się zajedziesz Jacek. Big Grin
#13

Ja z Tobą potrenuję, Zahir Tongue
Jest coraz większe prawdopodobieństwo, że się pojawię - oczywiście w towarzystwie bydgoskiej mafii. Big Grin
#14

Super SethSmile Czy ktoś jeszcze do nas dołączy?
#15

Nigdy jeszcze nie byłem na zajęciach z gimnastyki, więc zobaczę na miejscu, do której grupy będę bardziej pasował Smile
#16

Kingsvid, fajnie, że się wybieraszSmile
#17

Ustaliliśmy tematy jakimi będziemy się zajmować na seminarium. Dla grupy zaawansowanej plan jest następujący:

1) Progresja do wagi przodem (oczywiście w wersji poprawnej czyli gimnastycznej).
2) Progresja do szpiczagi.
3) siła dynamiczna na kółkach gimnastycznych (tu będzie się działo).
4) Progresja do salta przodem.
5) Obwód stacyjny siłowy.

Mrówek z Newciem ustalają jeszcze szczegóły programowe dla grupy początkującej ale niedługo pojawi się konkretny planSmile
#18

3. siła dynamiczna na kółkach gimnastycznych . Czy tu chodzi o wszelkie giganty/kołowroty ? Co do podpunktu 1,2 to już sie przygotowuję a 4 to odpada u mnie , 5 jestem ciekaw ;-p
#19

Tomo, z salt możesz oczywiście zrezygnować ale będą doły z gąbkami, więc warto spróbować. W końcu jedyną grupą której nie rozwijają kółka są nogi, więc warto coś na nie wrzucićSmile
#20

(2013-10-04, 22:13)zahir napisał(a):  Tomo, z salt możesz oczywiście zrezygnować ale będą doły z gąbkami, więc warto spróbować. W końcu jedyną grupą której nie rozwijają kółka są nogi, więc warto coś na nie wrzucićSmile

Akrobatyka to nie moja dziedzina po prostu boję się i tyle to raz a dwa to moje predyspozycje fizyczne sa już ukierunkowane na bardziej statczne/siłowe elementy . Bardzo chcę nauczyć się kołowrotów na kółkach a raczej przełamać strach przed "poleceniem" do przodu podczas stania na rękach na kółkach gimnastycznych . Zrobię przewrót w przód ale podkulona sylewtka za to wspomniany ze stójki to mam obawy czy nie wykręce nadgarstków dlatego chce sie poradzic trenera bo na tą chwilę jestem samoukiem .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości