Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Naprawdę fajnie, filmik z dokładnymi wytycznymi pojawi się w sobotę, więc oceńmy to co mamy Big Grin

Dudo musisz jeszcze bardziej "wyjść" z barków w stronę sufitu i zaokrąglić sylwetkę, wtedy zniknie ten kąt w barkach, ponieważ jesteś lekko za podporem.
W kołysce musisz jeszcze bardziej zaokrąglić sylwetkę szczególnie na odcinku lędźwiowym, ręce wyprostowane ( nie splatamy ich)

Infinity wszystko co powyżej dodatkowo wyprostuj łokcie i ustaw ręce bliżej siebie.

Dodatkowo polecam napinać pośladki ! Smile


Tomo czy nagrody są najważniejsze ? Smile Niema innego powodu żeby startować ?
Tomo jest zainteresowany, bo wszystko już wygrał. Big Grin Nie długo moje!
(2014-01-02, 14:41)Mrowek napisał(a): [ -> ]Tomo czy nagrody są najważniejsze ? Smile Niema innego powodu żeby startować ?

Nagroda to profit za wysiłek włożony w zwycięstwo :-) Jest też pewną formą mobilizacji i nie ukrywajmy że jest wtedy wielu chętnych no ale to nie jest też cel sam w sobie bo zmierzyć się z kimś lub samym sobą to też ważna sprawa.Aha i nie zgarnąłem wszystkiego ;-)
Jutro podam listę nagród. Pracuję nad tym; )
a ja bym z chęcią zobaczył ile osób weźmie udział bez cennych nagród.
W Sallu Up wziąłem tylko ja Big Grin
Nie ma niczego złego w nagrodach. To zawsze miły motywator Smile

Bylon

O, Konfrontacje!
Ja wezmę udział bez cennych nagród, bo sam udział i szacun ludzi Gimnastycy to cenna nagroda Wink
Kołyska luzik, bułeczka z masłem...
...natomiast stać na rękach to nie umiem kompletnie, ale jak nikomu to nie będzie przeszkadzało, to się "wespnę" na ścianę i zrobię bardzo niepoprawną próbę, w której będę udawał, że wszystko jest okej.
Dawaj Bylon Smile

Ojciec.

O, kurde co tu się dzieje, aż miło tu zagladać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18