Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Aktualizacja oceniania Wink
3.Ćwiczący zobowiązany jest do ustawienia kamery tak aby ujęcie nie przeszkadzało w ocenie próby ! Dodatkowo jeśli to możliwe prosimy o wykonywanie ćwiczenia "bez koszulki" w celu wiarygodniejszej oceny ćwiczenia.
6. Ocena ćwiczenia
"Ocenie podlegają tylko poprawnie wykonane sylwetki, pozostałe nie będą brane do ogólnej punktacji !"
Mam nadzieję, że będę mogła założyć przynajmniej jakąś koszulkę na ramiączkach Wink
(2014-01-08, 12:03)Anasti napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że będę mogła założyć przynajmniej jakąś koszulkę na ramiączkach Wink

nie Blush
Dla kobiet biustonosz. :d
(2014-01-08, 12:03)Anasti napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że będę mogła założyć przynajmniej jakąś koszulkę na ramiączkach Wink

Jak wszyscy, to wszyscy w końcu mamy równouprawnienie Big Grin Poza tym możesz być pewna zdobycia nagrody publiczności po takim wyczynie Big Grin
Ale ja staromodne wartości wyznaję Smile A nagrodę mam nadzieję dostanę za wygraną Tongue
Jeśli weźmiesz udział wg regulaminu Jacka, to gwarantuję, że ją otrzymasz. Big Grin
Asiula trzymaj się regulaminu a nie już kombinujesz :-D
(2014-01-08, 14:22)Anasti napisał(a): [ -> ]Ale ja staromodne wartości wyznaję Smile A nagrodę mam nadzieję dostanę za wygraną Tongue

Nie daj sie wkręcać ,przecież to rywalizacja sportowa,włóż coś obcisłego,nie zlamiesz regulaminu a chłopaki też sie beda cieszycAngel
(2014-01-08, 22:43)ghost napisał(a): [ -> ]
(2014-01-08, 14:22)Anasti napisał(a): [ -> ]Ale ja staromodne wartości wyznaję Smile A nagrodę mam nadzieję dostanę za wygraną Tongue

Nie daj sie wkręcać ,przecież to rywalizacja sportowa,włóż coś obcisłego,nie zlamiesz regulaminu a chłopaki też sie beda cieszycAngel

Wszystko zepsułaś! SadSadSad
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18