Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Mój adres już chyba masz Wink
Tak, mam Smile
o kurde, zupełnie zapomniałem o tych konfrontacjach i nie nagrałem nowych filmików a tu i tak 3 miejsce udało się zająć, dzięki Smile
W dniu dzisiejszym miałem odebrać polary, niestety hafty nie są gotoweSad W związku z tym nagrody wyślę dopiero w poniedziałek. Za opóźnienie bardzo przepraszam.
Zima się kończy na szczęście Big Grin
Myślę, że właśnie z powrotem zimy był związany popyt na te polary. Ale warto było czekać i nie brać czegoś innego, bo są bardzo dobre jakościowo.
Dziękuję jeszcze raz firmie Mtidea za tak wspaniały prezent, na dodatek 2 dni po urodzinach Big Grin teraz tylko szlifować przedramiona Wink Masażyście na pewno się przyda! Smile



Dudo, jak oceniasz ten sprzęt?
Sprzęt mnie zaskoczył, myślałem, że będzie mniejszy :-D natomiast przez dużą średnice rolek, utrzymanie co prawda jest wyzwaniem, choć lekko przesadzonym :-) utrzymanie jedną ręką to prawdziwy hardkor :-D generalnie jestem bardzo zadowolony ;-). Roll-X napewno warte swojej ceny :-) więcej się wypowiem po kilku treningach ;-)
Nie doceniałem Rolek. Zastąpiły całkowicie drążek Big Grin Tyle przedramienia jeszcze nigdy nie ćwiczyłem Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18