Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Kello

Rzucać jako taki nimi nie rzucam (przynajmniej tak mi się wydaje) aczkolwiek nie wiem czy nie podnoszę ich za wysoko, oraz w jakiej pozycji ma być głowa. Poczekam na profesjonalną opinię.
Pierwsza ale nie ostatnia próba Wink

Chodziło mi o to, że nogi masz za wysoko właśnie, ale spoko. Czekaj.
Widząc wyczyny Anasti, nie mogłem pozostać dłużny Big Grin



No już ładnie czasy podbijacie w staniu na rękach. Asia nie daj się Kamilowi i wrzucaj 3 min Wink
Dopracuje i mam nadzieje pobije : )
Nie masz szans :-D

Kello

Cholera, a myślałem że ja dobiję do 2 minut do końca miesiąca. Jeszcze nie mam szans z Wami, no ale będę walczył Big Grin Siła młodości musi rozkwitać! hahaha Oj ładnie, ładnie podobają mi się już Wasze czasy Big Grin
Dawno mnie nie było w konfrontacjach Smile Wrzucam na próbę żeby dowiedzieć się najpierw co poprawić. Z kołyską zawsze miałem problem. Wiem, że wygląda jakbym miał zgięte nogi w kolanie ale to chyba kwestia spodni bo mega ich pilnowałem. Ubiorę się jakoś inaczej następnym razem Smile



Kello myślę, że masz ogromne szanse, bo dopiero mamy 5 stycznia Smile Jak będziesz stawał codziennie to gwarantuje pobijesz wszystkich na głowę Wink Pamiętaj o odpowiednim podejsciu - to przecież tylko zabawa i zdrowa rywalizacja, pokonywanie samego siebie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18