Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje 2k14 "Postanowienie noworoczne"
#61

o kurcze chyba muszę zacząć trenować Dodgy

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#62

Daj mi szanse. xd Rób tam swoje Rafał. Oj przydałby się roll. Przedramiona to jak słupy betonowe byłyby. Trzeciego nie ma?
#63

(2014-01-07, 21:05)krzysiek20ino napisał(a):  Daj mi szanse. xd Rób tam swoje Rafał. Oj przydałby się roll. Przedramiona to jak słupy betonowe byłyby. Trzeciego nie ma?

Z tego co widzę po dotychczasowych filmach to raczej ja też szansy nie mam... po 3 minutach to ja bym całą krew miał w głowie a że parę litrów tego jest to mogłaby mi bania się rozpuknąć Big Grin
za trzecie pewnie Zahir dorzuci jakiś polar albo koszulkę.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#64

Ja dzisiaj na krwiodawstwie byłem, więc mi też za dużo krwi nie zostało. xd
#65

Rafał, niech będzie, że wykrakałeś Wink za III miejsce polar :-)
#66
Smile 

Drugie podejście do stania na rękach Smile :


Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#67

Dudo mała prośba czy mógł byś stanąć bez koszulki tak żebym widział ułożenie barków ? Smile
#68

To prośba do wszystkich?
#69

Jeśli ma być prawidłowe sędziowanie to tak musismy to zrobić, ponieważ nie jestem wstanie ocenić pracy w barkach.
#70

Jasne tylko daj mi się zregenerować xD

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości