Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje listopad - "powtórzenia"
#21

(2013-11-14, 19:08)Chudini napisał(a):  No to zaczynamy:

Pierwsze koty za płoty jak to mówią Smile
Ale nie zaliczam podejscia w ogole bo kamera ma być ustawiona pod kątem +- 20 stopni, teraz nie mogę zobaczyć na ile się odginasz, na ile głowa itd...

poza tym gdyby nawet to powtórzeń jest 6 a od każdego odjęte zostałoby 0.3 pkt za rozłączone nogi/stopy, więc wynik byłby 4.2 pkt

NIEZALICZONE
#22


Moje pompeczki Smile
#23

Mrówek, to chyba nie był Twój max?!
#24

No to lecim Roaaaarrrrr!


i dalej !!! ;-)

#25

Już po pierwszym powtórzeniu ugięć widać z jaką lekkością Ci to przychodzi i prosto w dół ciało schodzi, świetna forma. Sporo tych podrzutów zrobiłeś, ciekawe czy ktoś będzie w stanie dorównać. Urocza córeczka Smile
#26

(2013-11-16, 21:52)Chudini napisał(a):  Już po pierwszym powtórzeniu ugięć widać z jaką lekkością Ci to przychodzi i prosto w dół ciało schodzi, świetna forma. Sporo tych podrzutów zrobiłeś, ciekawe czy ktoś będzie w stanie dorównać. Urocza córeczka Smile

Dzięki za uznanie , dziś mnie moc rozpierała i dobry humor ;-p co do podrzutów to chyba 100 poszło ;-p ale to nie koniec! Jak to "śpiewał" Scooter - "we getting faster , harder .... " ;-p albo 2 Unlimited - No Limit ;-p
#27

Tomo , spadłem z krzesła jak zobaczyłem twój film z pompasami . Mega pozytywny film, naprawdę dla mnie kupa energii płynie z tego filmu.
#28

(2013-11-16, 22:23)Ojciec. napisał(a):  Tomo , spadłem z krzesła jak zobaczyłem twój film z pompasami . Mega pozytywny film, naprawdę dla mnie kupa energii płynie z tego filmu.

Dzięki Mario co jak co ale Twe słowa to dla mnie mega pozytywna motywacja !

Tym czasem czekam na werdykt sędziowski a wiem że będzie surowy niczym tatar na talerzu prawda coach Adam ? ;-p
#29

Tomo zasłużyłeś na dodatkowe punkty za prace w trudnych warunkach Big Grin A córcia na Oscara za rolę drugoplanową (choć nie wiem, czy można ją uznać za drugoplanową Wink)
#30

Tomo, Twój najlepszy sędzia juz Ciebie wypunktował w fantastyczny sposób Wink.Dla mnie Wielki Pozytyw to wideo, a dla Ciebie rep Wink !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości