Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje listopad - "powtórzenia"
#31
Wink 

Wrzucam poglądowo, czy taki kąt może być, i ogólnie technika itp :]
Kamerka jest lekko przekrzywiona w prawo no i pierwsze powtórzenie nogi nie złączone, te błędy do poprawienia na pewno Smile

#32

Big Grin Oceny przez oceniającego są wręcz błyskawiczne!!
To musicie poprawić.Cool
#33

Mariusz jeszcze zdążysz filmik wrzucić.
#34

(2013-11-15, 14:06)Mrowek napisał(a):  

Moje pompeczki Smile

Technicznie nieźle, ale głowa cały czas odciągnięta w tył 6 x -0.3 pkt za każde powtórzenie, dodatkowo 3 ostatnie powtórzenia w lekkim odgięciu bioder 3 x -0.1 pkt

Ocena 3.9 pkt


(2013-11-16, 20:59)Tomo Bird napisał(a):  No to lecim Roaaaarrrrr!



Ładnie - wykonane 20 powtórzeń
Odjęcia:
Stopy rozłączane w 4 powtórzeniu do końca czyli 17 razy, 17 x -0.3 pkt = - 5.1
Spore wahnięcie w ostatnim powtórzeniu - 0.3 pkt

(Zweryfikowałem ocenę, ponieważ umknęły mi 2 wartości)

Głowa odgięta lekko w 13 powtórzeniach: 13 x -0.3 = -3.9
Głowa odgięta średnio w 4 ostatnich powtórzeniach: 4 x -0.5 = -2
łącznie 8.7 pkt





i dalej !!! ;-)


naliczyłem 101 powtórzeń, podrzut z barków wykonany 17 razy
podrzut głową (dzięcioł, czyli jak broda idzie sporo do góry) każdy raz czyli 101
ale ćwiczenie nie zaliczone z powodu odległości nóg od ziemi, miało być 10 cm, jest 30-40.

NIEZALICZONE

Ale masz super kibiców wiec poprawisz wynik spokojnie, super córa Smile


(2013-11-17, 22:18)Krychu napisał(a):  Wrzucam poglądowo, czy taki kąt może być, i ogólnie technika itp :]
Kamerka jest lekko przekrzywiona w prawo no i pierwsze powtórzenie nogi nie złączone, te błędy do poprawienia na pewno Smile


Zrobionych powtórzeń 10

odjęcia:
10x -0.3 pkt za rozłączenie stóp/nóg
10x -0.5 pkt za średnie odgięcie głowy (głowa nie ma odgięcia jeżeli przestrzeń policzek/ucho styka się/jest na linii z barkiem)

Ocena końcowa 10 x 0.2 pkt - 2 pkt
Piękne My First My Last My Everything Barrego White'a w tle pod koniec ale za to nie mogę dodać punktów Smile
#35

Adam wyjaśnij o co chodzi z głową, ponieważ wnioskuje z twojej oceny że mam patrzeć w przód ?
#36

Tak, ale najprościej mówiąc ucho/policzek powinny znaleźć się przy barku przy wyproście, im dalej to tym samym większe odchylenie głowy
#37

Sorry, ale na filmiku instruktażowym nogi też na pewno nie są 10 cm nad ziemią.
(Już niebawem mój debiutancki występ, tym razem nie ma bata...).
#38

Nie są, ale film ma tylko pokazać ćwiczenie, opis znajduje się w pierwszym poscie.
Czasami mamy tylko chwilkę żeby coś nagrać, więc musisz wybaczyć Smile
#39

(2013-11-06, 22:26)Chudini napisał(a):  Ciekawie to wygląda, ale moje max 5 powtórzeń HSPU do końca miesiąca to będzie sukces(zawsze słabo mi to szło). A te podrzuty ciekawie wyglądają. W sobotę wstawię pierwsze próby.
Głupio to zabrzmi, ale Czarek ma mocne nogi. (lata treningów się opłaciły)

Sorry,że się wcinam,ale to naprawdę głupio brzmi,na pocieszenie dodam,że Czarek to kosmitaSmilechyba nie ma mięśnia ktõrego by nie kontrolował,widziałam go na treningach,dla mnie to kosmos ,ale ćwiczcie chłopaki,kibicuję konfrontacjom
#40

Znam Czarka osobiście, potwierdzam, mocny zawodnik!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości