Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje listopad - "powtórzenia"
#11

Punkty są za miejsca w danych konkurencjach i potem zliczane jak ostatnio?
#12

Tak. Zależy nam, by uczestnicy brali udział w obu konkurencjach, dlatego klasyfikacja będzie generalna. Tak jak ostatnio Smile
#13

(2013-11-06, 13:17)zahir napisał(a):  Tak. Zależy nam, by uczestnicy brali udział w obu konkurencjach, dlatego klasyfikacja będzie generalna. Tak jak ostatnio Smile

Dobry pomysł, bo żałuję że nie spróbowałem "Ice maker'ów" ostatnio, jednak nie wiem czy coś by z tego wyszło, ale no cóż mogłem spróbować, teraz spróbuję wszystkich konkurencji, co mi szkodzi, najwyżej nie bd. miał zaliczonego ani jednego powtórzenia, a mogę zyskać "coś" zawsze co do techniki.
#14

Umieściłem już wideo instruktażowe w pierwszym poście więc zapraszam do zapoznania się. I do roboty! Smile
#15

Ciekawie to wygląda, ale moje max 5 powtórzeń HSPU do końca miesiąca to będzie sukces(zawsze słabo mi to szło). A te podrzuty ciekawie wyglądają. W sobotę wstawię pierwsze próby.
Głupio to zabrzmi, ale Czarek ma mocne nogi. (lata treningów się opłaciły)
#16

Tak szczeże mówiąc nawet nie mam gdzie tych konfrontacji zrobić , trawa mokra, a jak się położę. na czymś to nie będzie dokładnie widać ,nie wiem , nie mam pomysłu . Nie mogę za dużo w tym miesiącu obiecać.
#17

Ojciec, znajdziesz chyba trochę miejsca w domu?
#18

biorę się do roboty!!! :-)
#19

zahir - będę coś myślał .
#20

No to zaczynamy:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości