Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje wrzesień "szkoła techniki"
#41

(2013-09-08, 18:02)orpuwupetup napisał(a):  Tak jak Tomo już zauważył, lepiej wstawić filmik na początku i wiedzieć co się robi źle, niż wstawić pod koniec miesiąca i nie mieć czasu na poprawę, także wstawiam mój support hold:

Czarku bardzo ładnie, trzeba patrzeć przed siebie... zrobiłeś to dopiero w 18 sekundzie filmu więc zaliczam 33 sekundy (od 18s do 51s)

(2013-09-08, 18:02)orpuwupetup napisał(a):  Rafał, widze że nagrywałeś filmik w tym samym miejscu co ja, masz bardzo podobne kółka, a z tyłu przebiega to samo dziecko! Coincydent?
I don't think so Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#42

No chłopaki, ładnie. widać, że Adam ciśnie Was na treningach.Ile czasu sędzia zalicza Czarkowi?
#43

(2013-09-08, 19:49)zahir napisał(a):  No chłopaki, ładnie. widać, że Adam ciśnie Was na treningach.Ile czasu sędzia zalicza Czarkowi?

zahir niedoczytałeś Smile 33 sekundy

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#44

Fajnie jak by na następnych konfrontacjach były do wygrania kółka gimnastyczne ;-p sądzę że było by wielu chętnych ;-p
#45

(2013-09-09, 22:07)Tomo Bird napisał(a):  Fajnie jak by na następnych konfrontacjach były do wygrania kółka gimnastyczne ;-p sądzę że było by wielu chętnych ;-p

ale po co mi drugie kółka? Tongue

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#46

Tomo masz rację, ją nie mam.
#47

(2013-09-09, 22:07)Tomo Bird napisał(a):  Fajnie jak by na następnych konfrontacjach były do wygrania kółka gimnastyczne ;-p sądzę że było by wielu chętnych ;-p

Zobaczymy co da się załatwićWink
#48

Próbował ktoś Wejścia do stania na rękach przy ścianie ?
Dzisiaj zrobiłem 6serii po 1 wejście-zejście i nie wiem czy ja taki słaby jestem czy trzeba szybciej może wchodzić/schodzić, całe ciało praktycznie wymęczone po tym było. Niedługo wrzucę jakiś filmik poglądowy jak mi to idzie.
#49

(2013-09-11, 21:07)Chudini napisał(a):  Próbował ktoś Wejścia do stania na rękach przy ścianie ?
Dzisiaj zrobiłem 6serii po 1 wejście-zejście i nie wiem czy ja taki słaby jestem czy trzeba szybciej może wchodzić/schodzić, całe ciało praktycznie wymęczone po tym było. Niedługo wrzucę jakiś filmik poglądowy jak mi to idzie.

Nie przez przypadek to ćwiczenie jest w konfrontacjach Wink
Wygląda na łatwe ale wcale takie nie jest.
wrzucaj filmik, pamiętaj o prawidłowej sylwetce pod ścianą...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#50

Kiedy będzie filmik instruktażowy? ^^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości