Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje wrzesień "szkoła techniki"
#21

Tomo , patrząc na Ciebie jestem pod wrażeniem wytrzymalosci , ja chyba tyle. nie wycisnę z siebie.
Będę coś kręcił niebawem , bo teraz mam treningi na linie do niedzieli.
#22

Tomo:
1. kółka nie są odwrócone przez co ćwiczenie nie zostaje zaliczone
2. jeżeli dobrze widzę to jest lekkie zgięcie w łokciach (może kwestia kąta kamery?)
3. pamiętaj o nogach, palce obciągnięte, nogi razem, napięte mięśnie nóg i pośladków

jak możesz to nagraj bardziej od boku.

czekam na coś takiego Smile
[Obrazek: WOD%20-%20090814.jpg]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#23

(2013-09-06, 19:52)rafal napisał(a):  Tomo:
1. kółka nie są odwrócone przez co ćwiczenie nie zostaje zaliczone
2. jeżeli dobrze widzę to jest lekkie zgięcie w łokciach (może kwestia kąta kamery?)
3. pamiętaj o nogach, palce obciągnięte, nogi razem, napięte mięśnie nóg i pośladków

jak możesz to nagraj bardziej od boku.

czekam na coś takiego Smile
[Obrazek: WOD%20-%20090814.jpg]

ok , rozumiem że kółka jak i taśmy nie mogą dotykać przedramion?
#24

(2013-09-06, 20:24)Tomo Bird napisał(a):  ok , rozumiem że kółka jak i taśmy nie mogą dotykać przedramion?

dokładnie, jak na zdjęciu (nie dotykają przedramion, barków, bioder, ud)

kamera najlepiej pod podobnym kątem co zrobione to zdjęcie, widać wtedy wszystko jak na dłoni Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#25

Taki support się nada? Czy coś trzeba poprawić?
[Obrazek: Profil_Facebook.jpg]
#26

Na podstawie zdjęcia pod tym kątem ciężko stwierdzić czy przedramiona nie dotykają kółek. Wygląda na bardzo dobry podpór więc z niecierpliwością czekam na film. Ustaw kamerę troche pod kątem żeby nie było żadnych wątpliwości Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#27

Satetsu, jak dla mnie 99% perfect, ale jednak za duża dźwignia na nadgarstkach, jak troszkę mniej, z tak ułożonych nadgarstków ciężko będzie zrobić kolejny element, np wagę przodem, w tym przypadku zostaną Ci tylko palce na górze
#28

(2013-09-07, 10:07)Adam.Kalman napisał(a):  Satetsu, jak dla mnie 99% perfect, ale jednak za duża dźwignia na nadgarstkach, jak troszkę mniej, z tak ułożonych nadgarstków ciężko będzie zrobić kolejny element, np wagę przodem, w tym przypadku zostaną Ci tylko palce na górze

Nie do końca rozumiem. Chodzi o to, że mam bardziej zsunąć ten chwyt?
#29

Oprzyj chwyt bardziej na kciuku, niż na dźwigni nadgarstka,dwoma słowami, wyprostuj uchwyt Smile
#30

Adamowi chyba chodzi o to że powinieneś go bardziej wsunąć, ale wtedy będziesz dotykał kółkiem przedramiona a wtedy nie zaliczę próby Tongue
Z tak ułożonych nadgarstków ciężko będzie zrobić inny element dlatego trzeba się też nauczyć wsuwać chwyt w trakcie wykonywania danego elementu.
tutaj jest opisany przykład z przejściem do rozpięcia.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości