Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje wrzesień "szkoła techniki"
#11

Kurde , jednak ja to jestem fizyczny , sporo rzeczy umie zrobić , ale ja to zawsze siłą podchodze do sprawy , ale nigdy nie robiłem ze szczegółami czyli palce wyciągnięte, blokady w rękach, łokciach itd; u fffff jest to ogólnie dla mnie szok.
Zrobisz filmik, to ja zobaczę i postaram się zrobić ten podpór na kółkach (będę się mocno starał). Ach i to wszystko co mam wytrenowane to sam się tego uczyłem i trenowałem, u mnie to chyba nawet Wuefiści nie umieją takich rzeczy, ale jak ja zawsze mówię - ,,Żyj pasją'' .
Za dużo gadam .
#12

Sorry, przepraszam.
#13

Ojciec, masz imponującą siłę, do której dochodziłeś na pewno bardzo długo a takie techniczne drobnostki jak cecha gimnastyczna to pikuś przy tym. Jak sobie zakodujesz to w głowie i będziesz pamiętał o tym przy każdym ćwiczeniu to pozamiatasz Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#14

No zgadza się, wszystkie treningi które robiłem to wszystko sam sobie wymyślalem , testowałem wszystko na sobie, bo nie miałem nigdy w okolicy kto by mi mógł pomóc . Wiecznie zmieniałem treningi, aż w końcu doszedłem jak to się robi, ale tak jak wspomniałem, bez szczegółów. Do tego wszystkiego musze w końcu kupić oryginalne kółka , bo na razie mam z własnej roboty.
#15

Czekam na filmik instruktażowy wejścia do stania na rękach. Kiedyś coś takiego próbowałem, mniej więcej wiem o co chyba chodzi i to było wyczerpujące, wydaje się łatwe, ale nie jest, przynajmniej jakiś czas temu dla mnie nie było.
#16

(2013-09-02, 23:25)Chudini napisał(a):  Czekam na filmik instruktażowy wejścia do stania na rękach. Kiedyś coś takiego próbowałem, mniej więcej wiem o co chyba chodzi i to było wyczerpujące, wydaje się łatwe, ale nie jest, przynajmniej jakiś czas temu dla mnie nie było.

to może być właśnie to Wink
wydaje się łatwe ale jest to bardzo męczące ćwiczenie

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#17

Dziś próbowałem na treningu tego ring support i powiem szczerze że to dla mojego ciała nowy bodziec . Nie jest łatwo z racji nieopierania kółek o zewnętrzną część przedramion dlatego na tym etapie zrobiłem sobie 2 serie po 30 s. i ostatnia trzecia seria tylko 20 sekund z racji iż wykonywałem to ćwiczenie pod koniec treningu ;-p.
#18

Tomo, to całkiem niezły wynikSmile
#19

Ją też podobnie już robiłem próbę tak jak Tomo i też jakieś pół minuty.
Jak rozchylam ręce w poprawnej pozycji , to wpadam w lekkoą dylirke i w ten sposób jakieś pół minuty.
#20

(2013-09-05, 07:47)Ojciec. napisał(a):  Ją też podobnie już robiłem próbę tak jak Tomo i też jakieś pół minuty.
Jak rozchylam ręce w poprawnej pozycji , to wpadam w lekkoą dylirke i w ten sposób jakieś pół minuty.
heh u mnie "delirka" to lekkie stwierdzenie , dobrze że tego na filmiku tak nie widać ale jak wczoraj ćwiczyłem to kolega z którym byłem na treningu stwierdził że telepie mną jak bym miał drgawki - bez urazy ;-p

Dobra idę na pierwszy ogień ! ;-p Nie widziałem jeszcze oficjalnego filmiku pokazowego jak ma być wykonane dane ćwiczenie bo w jednym jest że kółka nie dotykają przedramion w drugim że odwrócone i dotykają więc jestem ciekaw jak wyszła moja konfrontacja . U mnie kółka ani taśmy nie dotykały przedramion.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości