Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje sierpień "powiew energii"
#11

Jeszcze dwa słowa o nagrodach. W tym miesiącu za 1 miejsce w każdej kategorii nagrodą będą skórki gimnastyczne, 2 miejsce czapeczka z logo gimnastycy, 3 miejsce koszulka firmowa (t shirt)Smile
#12

(2013-08-03, 21:38)zahir napisał(a):  Jeszcze dwa słowa o nagrodach. W tym miesiącu za 1 miejsce w każdej kategorii nagrodą będą skórki gimnastyczne, 2 miejsce czapeczka z logo gimnastycy, 3 miejsce koszulka firmowa (t shirt)Smile

uuu, na bogato... Smile
#13

ja bym proponował poręcze równoległe bądź podpórki do pompek i będzie po równo Smile
#14

Jedyna możliwość po za ziemią pkt. 5.
#15

(2013-08-03, 21:40)rafal napisał(a):  
(2013-08-03, 21:38)zahir napisał(a):  Jeszcze dwa słowa o nagrodach. W tym miesiącu za 1 miejsce w każdej kategorii nagrodą będą skórki gimnastyczne, 2 miejsce czapeczka z logo gimnastycy, 3 miejsce koszulka firmowa (t shirt)Smile

uuu, na bogato... Smile

Ten konkurs staje się coraz bardziej ciekawy, więc i my postanowiliśmy uatrakcyjnić nagrodySmile
#16

To w końcu na czym ta poziomka?! Bo chcę wygrać ;-p
#17

Ziemia lub poręcze.
#18

Czekam na filmik instruktażowy do podskoków, bo pewnie jakbym nakręcił to okazało by się że źle zrobiłem ; )
#19

Ja też czekam na ten filmik, ale jeżeli to jest tak jak mi się wydaje, to chyba nie jestem jednak w stanie tego zrobić. Tongue
#20

Filmik będzie dziś lub jutro. Chodzi o wyskoki z nogami do klatki piersiowej i złapaniem się za golenie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości