Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje sierpień "powiew energii"
#41

(2013-08-24, 20:43)Chudini napisał(a):  Tomo z 50 sekund, trzeba się wysilić bardziej, jednak będzie ciężko dotrzymać kroku.

Tak wiem że mało , ostatnio L-sita na czas robiłem jakieś kilka miesięcy temu i zrobiłem 1:10 chyba więc mam nadzieję i wierzę że "pamięć mięśniowa" zadziała i nawet pobiję mój życiowy rekord a takie konfrontacje są właśnie najlepszą ku temu okazją ;-p
#42

Chudini, i tak Ci nieźle poszłoSmile
#43

Tomo, nogi nie zablokowane, lipa panie Smile
#44

(2013-08-24, 21:21)Adam.Kalman napisał(a):  Tomo, nogi nie zablokowane, lipa panie Smile

Im więcej błędów na starcie tym lepszy wynik na końcu dlatego na przyszłość zacznę nagrywać już z początkiem miesiąca by :
1.Poprawić błędy i popracować nad doskonaleniem i precyzją techniki
2.Wzmóc konkurencję bo to ona napędza rekordy
#45

(2013-08-24, 21:17)Tomo Bird napisał(a):  
(2013-08-24, 20:43)Chudini napisał(a):  Tomo z 50 sekund, trzeba się wysilić bardziej, jednak będzie ciężko dotrzymać kroku.

Tak wiem że mało , ostatnio L-sita na czas robiłem jakieś kilka miesięcy temu i zrobiłem 1:10 chyba więc mam nadzieję i wierzę że "pamięć mięśniowa" zadziała i nawet pobiję mój życiowy rekord a takie konfrontacje są właśnie najlepszą ku temu okazją ;-p

Myślę, że Chudiniemu chodziło o to, że to on musi się bardziej wysilićWink
#46

Tomo, zrobić dobrą sylwetkę w Twoim podporze to pikuś, daj z siebie trochę
#47

Dzięki za dobre i motywująco-konstruktywne słowa , będzie progres !!! Tego życzę wszystkim biorącym udział w konfrontacji .
#48

Tomo - czas już ładny .Kurcze , też już lepsze minimalnie czasy miałem , ale spróbuje jeszcze wyciągnąć kilka sekund.
#49

(2013-08-24, 22:05)Ojciec. napisał(a):  Tomo - czas już ładny .Kurcze , też już lepsze minimalnie czasy miałem , ale spróbuje jeszcze wyciągnąć kilka sekund.

Ojciec., dociągnij stopy, poki co siedzisz jak Flinston w oparciu, obciągnij palce i tak trzymaj, a jestem pewien ze z Twoją sylwetką i siłą będziesz miał mało dobrych konkurentów, ale oczywiscie werdykt należy do jury
#50

Dokładnie, chodziło mi o to że ja muszę się postarać, a nie że Tomo słabo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości