Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje sierpień "powiew energii"
#31

(2013-08-18, 21:52)Dexterek napisał(a):  Czy poziomkę można wykonywać na hantlach?

Jeśli jest możliwość wykonywania poziomki na niskich poręczach to i hantle mogą spełniać tę rolę.
#32

Tak. Hantle imitują wtedy niskie poręcze.
#33
Video 

Uf, na pewno będzie szereg niedociągnięć z mojej strony, ale niech będzie.
Pierwsza Próba.
#34

Ojciec, fajnie, że do nas dołączyłeś. Postaraj się obciągnąć paluchy, by napiąć uda (cecha gimnastyczna). Poza tym bardzo fajnie.

Mrówek prosił mnie, by przekazać, że do wtorku jest na obozie sportowym, bez dostępu do netu, więc formalnej oceny wyników dokona po powrocieSmile
#35

Brawo Mariusz !!! Ja dopiero w tym tygodniu nagram bo miałem przeprowadzkę oraz nowa praca i teraz dopiero wszystko sobie zsynchronizowałem ;-p
#36

Czekamy Tomo, szykuje się niezła rywalizacja, bo przybył nowy, silny zawodnikSmile
#37

Dzięki za przyjęcie. No ostatnio u mnie rożnie bywa i czasem mogę nie nagrać filmu, ale zawsze będę się starał.
#38

(2013-08-24, 19:32)Ojciec. napisał(a):  Dzięki za przyjęcie. No ostatnio u mnie rożnie bywa i czasem mogę nie nagrać filmu, ale zawsze będę się starał.

Znając Twój zapał i to jak lubisz rywalizację, wierzę, że teraz już nie odpuściszSmile
#39

Coś ode mnie , dawno nie ćwiczyłem i do końca konfrontacji podciągnę wynik ! ;-p
#40

Tomo z 50 sekund, trzeba się wysilić bardziej, jednak będzie ciężko dotrzymać kroku.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości