Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Październik 2k14 :)
#41

Ja jestem następny! Postaram się jutro nagrać Wink

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#42

w przyszłym tygodniu bo jutro i pojutrze są zawody powinienem znaleźć czas by coś nagrać Wink

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#43

Nie jestem zachwycony tą próbą, ale to przecież jeszcze nie koniec....Smile
A może na listopad wersja "hard" tego ćwiczenia?Shy

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#44

Widzę kolejki do wrzucania filmików, a nikt nie wrzuca. Stary Człowiek leciutko Ci to idzie.
#45

(2014-10-19, 19:35)Chudini napisał(a):  Stary Człowiek leciutko Ci to idzie.

Dzięki Chudini - jakoś tak "podpasowało". Gdybym jeszcze miał drążek o normalnej średnicy, bo ta gruba rura kiepsko siedzi w garści...

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#46

ale rekompensowales sobie to "malpim chwytem".Big Grin
ale podziwiam za wytrzymalosc silowa.

kp
#47

Przepraszam za obijanie się z oceną, już oceniam.

Chudini - 2/4 - zaliczone.
Ugięcie rąk, start poniżej poziomu w poziomce, rozłączenie nóg i stóp.
Stary Człowiek i Może - zaliczam 8 powtórzeń popracuj nad poziomką po zejściu z zwisu przerzutnego lekko nogi uciekają. Ale i tak brawa brawa i jeszcze raz brawa za poziom siły Smile.

Wybaczcie za tak drastyczne ocenianie Smile
#48

(2014-10-21, 14:42)Mrowek napisał(a):  popracuj nad poziomką po zejściu z zwisu przerzutnego lekko nogi uciekają.
Dzięki za konstruktywną krytykę - faktycznie czasem brakuje mi kontroli w tej fazie ćwiczenia.
Tutaj, niestety też się zdarza, ale nakręciłem to przed przeczytaniem Twoich uwag.
No i mam, przecież, jeszcze trochę czasu na poprawęSmile

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#49

Stary Człowiek i Może - tym razem cię zadziwię 5 Smile, nogi prowadzimy do drążka a następnie do zwisu, ale najważniejsze jest złapanie sylwetki w zwisie przerzutnym a jesteś podłamany w biodrach. Smile
#50

Pierwsza próba Wink



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości