Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Październik 2k14 :)
#51

Wplączę się w słowo Mrówkowi, jeśli wolno. rassio24 wydaje mi się, że trochę za nisko poziomką, schodzisz tak samo jak ja wczesniej Smile
pozdrawiam.
#52

Też to zauważyłem, czekam na wytknięcie kolejnych błędów i zabieram się za nagranie ćwiczenia z poprawioną techniką Wink
#53

rassio24 -Dopatrzyłem się jeszcze lekkiego zgięcia w łokciach przy przejściu do zwisu przerzutnego, no i w ostatnim powtórzeniu trochę sylwetki brakło w tymi zwisie.
Wariat Smile popraw poziomkę i masz szanse rywalizować z Starym Człowiekiem i Może.
#54
Wink 

Ostatnio słabo z czasem w połudie, dlatego dopiero teraz dodaję.


Nie jestem z siebie zadowolony, na koniec już wymiękłem a jeszcze jak wstawiałem oglądowe powtórzenia, żeby ogarnąć technike to byłem w stanie wykonac 8. Teraz słaba siła chyba przez trening, bo zdarzało mi się mocno poocwiczyc.
Liczę na krytykę i podpowiedzi, jak jutro czas pozwoli postaram się jeszcze naprawić co się uda Smile

Edit. Narazie zapewne nie da się odtworzyć filmu. Ustawiłem neichcąco na początku film jako prywatny, a teraz nie chce się zmienić.
#55

Prywatny Sad
#56

już raczej spoko Mrówek Smile
#57

Wiem, że się zobowiązałem nakręcić filmik, ale nic z tego nie będzie, bo nie konstruuję tego drążka sam lecz z wujkiem a on ostatnio nie miał czasu przez co ostatnia część jest nieprzyspawana. Gdybym sam posiadał sprzęt i wszystko zależało by ode mnie to już dawno byłoby zrobione i nakręcone. Najwyżej poza konkursem się spróbuję i wrzucę : )
#58

bartez2939 - 5 pow. zaliczone Smile postaraj się nie cofać barków w poziomce.

Czekamy Satetsu Smile
#59

Nie cofać barków czyli prawidłowo jest w tą stronę, żeby nie chować głowy w barkach? W ostatnich powtórzeniach jakby chowam a w pierwszych nie, źle robie w tych ostatnich?
#60

Chodzi o to ,że poziomka to także element gibkościowy . Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości