Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Październik 2k14 :)
#1



Technika - technice nie równa ! Więc na co zwracamy uwagę:
Poziomka- wyprostowane nogi, pełen zwis, kąt między udem a tułowiem min. 90 stopni
Wznosy/Opusty - płynne przejście między poziomką a zwisem przerzutnym,przy wznosie jak i opuście nogi przyciągamy do drążka, nie uginamy łokci !
Zwis przerzutny - nogi wyprostowane, łokcie wyprostowane, nogi nie mogą przejść za linię drążka


Jak na filmiku, jedno powtórzenie zaczyna się od poziomki i kończy w poziomce !
Wszystkie odstępstwa od prezentowanej techniki nie będą zaliczane, więc do dzieła !
Wygrywa ten który wykona największa liczbę poprawnych powtórzeń !
#2

No, nareszcie Smile Tylko jedno ćwiczenie w tym miesiącu?

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#3

Możecie napisać o co chodzi? Tongue Bo nie mogę oglądać filmików Sad
#4

Tylko jedno ale konkretne ! Smile
#5

Dobra koszulka!
#6

(2014-10-09, 21:49)Seth napisał(a):  Możecie napisać o co chodzi? Tongue Bo nie mogę oglądać filmików Sad

tzw rosyjskie wznosy nóg - w zwisie z poziomki nogi do drążka następnie do zwisu przerzutnego i powrót w odwrotnej kolejności do poziomki. To jest jedno powtórzenie.

Obawiam się, że dla wielu osób będzie to niewykonalne.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#7

ostatnio to ćwiczenie pokazywałem chłopakom z Crossfitu... podziękowali za współpracę Wink

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#8

MARUDY !
#9

Świetne ćwiczenie w tym miesiącu : ) Jak skończę budowę mojego drążka zewnętrznego to nagram na pewno.
#10

To będzie wyzwanie Wink Zapowiadam zaciętą walkę z mojej strony do samego końca! Big Grin

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości