Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Styczeń 2015
#81

nie znalazłem info na początku, podciągania także w chwycie dowolnym czy nachwytem standardowym?
#82

Dowolnym jednak najlepiej jeśli będzie w nachwycie Smile
Zwis podchwyt
Wykręcony Smile
3 chwyty
#83

Wiem Mrowek że wykrecony kiepsko ale robiłem to pierwszy raz w życiu i to na szybko Smile wrzucił bym poprawki ale mam mały kłopot z barkiem, chyba stary nie dokońca zaleczony uraz daje znać o sobie, i na razie czeka mnie wizyta u lekarza,a po diagnozie jak wszystko się unormuje popracuje nad wykonaniem tego elementu.

Aby wymagać od innych, najpierw zacznij wymagać od siebie.
#84

Jak masz problem z barkami to nie polecam tego robić.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#85

Na jakiej podstawie nie polecasz tego robić Chudini ?
#86

Kurde jak zwykle zapomniałem nagrywać, żeby bylo w pionie oraz nagrywane zbyt późno.

Widzę, że zapomniałem cechy gimnastycznej przy wymykach, no i ta zmiana chwytu słabo technicznie. Czekam na dalszą krytykę.

#87

Chudini, dziekuje za rady jednakże nie do końca się mogę zgodzić z tym gdyż, owszem podczas trwania urazu jasnym jest odciążenie stawu, jednak po zaleczeniu ( a tak napisałem że wtedy się za to stopniowo wezmę) jest wręcz wskazane wzmacnianie struktur okołostawowych, ze względu na to że mięśnie stanowią zwego rodzaju obudowę , ochronę dla stawu, więc najgorsze co można zrobić to po zaleczeniu omijać ćwiczenie mięśni w obrębie wczesniej uszkodzonego stawu. Pozdrawiam

Aby wymagać od innych, najpierw zacznij wymagać od siebie.
#88

Powiem szczerze, że trochę się boję, bo mam za dużo płynu w barku..., aczkolwiek jak z umiarem to nic mi się niestanie, myslę...
#89

lepiej zacząć od samych zwisów ewentualnie spróbować najpierw zrobić przechwyt na tą rękę, w której mamy/mieliśmy problem z barkiem. drugą rękę jest trudniej zrobić, bo ciągnie nas w bok bardziej niż przy podchwycie i często jak złapiemy dochodzi do szarpnięcia (jak uda się złapać), co może spowodować nawrót/pogłębienie problemu z barkiem. Przynajmniej ja tak to odczuwam Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#90

Jasne, zdecydowanie bardziej obciążone jest ramie w chwycie wykręconym, choćby z samego faktu iż jest to mało naturalne ułożenie ramienia. Więc też uważam iż na od słabszego ramienia należy zacząć. Ja jednak narazie wole zaleczyć uraz i dopiero wrócic do tego i doszlifowac do perfekcji Smile

Aby wymagać od innych, najpierw zacznij wymagać od siebie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości