Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: front lever
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Trening idzie cała parą ale nie wiem czy w dobrym kierunki,
Wstawiam dwie fotki z ostatniego treningu do oceny Smile
To zależy na jakim etapie progresji jesteś. Nie masz prostych pleców w odcinku lędźwiowym. Może tak być jeśli to początek progresu. W następnym etapie staraj się utrzymywać prosty ten odcinek pleców. Ja jestem zwolennikiem najtrudniejszej wersji wagi przodem, czyli tej ze ściągniętymi łopatkami. Ty robisz wersję prostszą z barkami wypchniętymi do przodu.
Znowu poprawiłem sylwetkę , myślę że jest już ok , plecy proste są
Wersja kuczna poprawnie wykonana Smile teraz musisz przejść przez najgorszą część czyli wyprostować nogi i zachować "proste plecy"
Widać postęp Armpower.
duży postęp armpower
Teraz kilka pytań czy pozycja jest dobrze wykonana czyli łopatki prawidłowo ściągnięte, plecy proste i czy mogę już iść progres dalej?
Tak. Teraz jak napisał Mrówek staraj się utrzymać proste plecy i ściągnięte łopatki przy trudniejszej wersji czyli nogach odsuniętych od klatki piersiowej.
Ja osobiście nie ściągam łopatek w wadze przodem, tylko zaokrąglam ciało jak w sylwetce. Ściąganie nie jest błędem.
W wadze przodem pozycja barków powinna być neutralna a żeby tak było to łopatki muszą być nieco ściągnięte
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10