Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Bylon, czekamy z niecierpliwościąSmile

Chudini, po to właśnie jest ta pozycja by brzuch bolałBig Grin Wielu ludzi podciąga się od lat i nie wie, że w tym ćwiczeniu może pracować brzuchWink Myslę, że do końca miesiąca będziesz w stanie wycisnąć 15 powtórzeńSmile
(2013-10-07, 21:26)zahir napisał(a): [ -> ]Bylon, czekamy z niecierpliwościąSmile

Chudini, po to właśnie jest ta pozycja by brzuch bolałBig Grin Wielu ludzi podciąga się od lat i nie wie, że w tym ćwiczeniu może pracować brzuchWink Myslę, że do końca miesiąca będziesz w stanie wycisnąć 15 powtórzeńSmile

Nie wiem czy jestem jedynym, ale tak mam że ręce jeszcze by z 2-3 powtórzenia dały radę, ale brzuch tak boli, że nie daje rady, bo idzie się porzygać Smile Ale to dobrze, trzeba się przyzwyczaić, a przez to czas poziomki się wydłuży, bo technikę poziomki porównując z konfrontacjami 2 miesiące temu bodajże, znacznie udoskonaliłem.
Każdy przez to przechodził. Oczywiście czym więcej będziesz ćwiczył w tej pozycji, tym więcej brzuch będzie w stanie znieśćSmile
Niezle chudini, moim zdaniem jestes faworytem w tym wyscigu Cool
(2013-10-08, 11:58)Jugger napisał(a): [ -> ]Niezle chudini, moim zdaniem jestes faworytem w tym wyscigu Cool

Ja jak zwykle na ostatnim miejscu bd z moim wynikiem, ale dzięki za wiarę.
Jednak przygotowania konkretniejsze już robię pod ten miesiąc konfrontacji, tylko szkoda że nie mam na miejscu drążka pod smarowanie gwintów.
Masz potencjal, tylko musisz go dobrze wykorzystac Wink

lukix

Witam po przerwie.Widzę,że fajne konfrontacje w tym miesiącu,a jako że uwielbiam piękne podciągania,to wezmę w nich udział Smile
No Panowie, widzę że będzie się działo. dołączył kolejny bardzo silny zawodnikSmile
Moja druga próba, z której jestem zadowolony, lepsze pauzy robiłem, czekam na ocenę.
Chudini - 12 powtórzeń , jedyna sprawa żeby kamera była trochę wyżej i pamiętamy o kartce ! zaliczam 12 powtórzeń
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19