Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

frantic

Ja też się skuszę w podciąganiu. Dla mnie na razie nie liczy się wynik, tylko jakość podciągania Smile
Tomo nie wiem czy wezmę udział Smile zobaczymy jak będzie forma Smile

Ojciec.

Tongue Wszystko jasne, filmik instruktażowy jest . jutro Niedziela , a więc coś trzeba nakręcić.

Mr.Rewen - Wiesz dobrze że ja też bez formy, kręć wszystko, bo i ja będę kręcił.

Tomo - Jutro Niedziela, będzie cieplo, a więc koszulka i też leć na drążek.
Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału, obojętnie czy ktoś podciągnie się 3 razy czy 33, dostanie się wskazówki co poprawić i nad czym jeszcze popracować, a to jest ważniejsze niż wygrana konfrontacji. Przynajmniej dla mnie.
(2013-10-05, 20:44)Ojciec. napisał(a): [ -> ]Tomo - Jutro Niedziela, będzie cieplo, a więc koszulka i też leć na drążek.

Dokładnie tylko że ja będę "robił lody" na kółkach gimnastycznych no i mam pokazać Mrówkowi wagę tyłem bo obiecałem mu i jak zdążę to chcę wrzucić coś na temat gripów/skór gimnastycznych - podzielić się spostrzeżeniami i wrażeniami.

Ojciec.

Ciekaw jestem jak moje starania ?
Wysyłam swoje podejście. Robiłem na kółkach gdyż nie mam dostępu do wysokiego drążka.

frantic

No jak dla mnie mega wynik - zarówno u Ojca jak i u Tomasza.
Ojciec - pewnie wrzucisz jeszcze filmik pod koniec miesiąca z 20-stoma takimi podciągnięciami ^^
Też muszę nakręcić podciąganie w tym tygodniu Smile
Brawo Panowie !
Ojciec. - 14 powtórzeń, 1 nie zaliczone z powodu zbyt długiego zwisu, proszę o ustawienie kamery bardziej bokiem. Bardzo ładna próba ! zaliczam 13 powtórzeń

Tomo Bird - popracuj nad napięciem tułowia i nóg ponieważ w momencie zgięcia rąk do zwisu uciekają ci nogi do tyłu (mocniej napnij brzuch), kilka razy nogi poszły nad poziom i czasami nie prostujesz do końca łokci. Bardzo ładna próba, jako pierwszy filmik z Amerykanów zaliczam 9 powtórzeń.

Chudini - 10 powtórzeń ,6 nie zaliczone z powodu braku cechy gimnastycznej czyli obciągniętych palców, bardzo ładny wynik dopracujesz tylko ten drobny szczegół i niema się do czego więcej przyczepić, no może tylko kamerę troszkę wyżej Smile. zaliczam 4 powtórzenia

Oczywiście wszyscy otrzymują repy Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19