Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
#31

Ja też się skuszę w podciąganiu. Dla mnie na razie nie liczy się wynik, tylko jakość podciągania Smile
#32

Tomo nie wiem czy wezmę udział Smile zobaczymy jak będzie forma Smile
#33

Tongue Wszystko jasne, filmik instruktażowy jest . jutro Niedziela , a więc coś trzeba nakręcić.

Mr.Rewen - Wiesz dobrze że ja też bez formy, kręć wszystko, bo i ja będę kręcił.

Tomo - Jutro Niedziela, będzie cieplo, a więc koszulka i też leć na drążek.
#34

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału, obojętnie czy ktoś podciągnie się 3 razy czy 33, dostanie się wskazówki co poprawić i nad czym jeszcze popracować, a to jest ważniejsze niż wygrana konfrontacji. Przynajmniej dla mnie.
#35

(2013-10-05, 20:44)Ojciec. napisał(a):  Tomo - Jutro Niedziela, będzie cieplo, a więc koszulka i też leć na drążek.

Dokładnie tylko że ja będę "robił lody" na kółkach gimnastycznych no i mam pokazać Mrówkowi wagę tyłem bo obiecałem mu i jak zdążę to chcę wrzucić coś na temat gripów/skór gimnastycznych - podzielić się spostrzeżeniami i wrażeniami.
#36

Ciekaw jestem jak moje starania ?
#37

Wysyłam swoje podejście. Robiłem na kółkach gdyż nie mam dostępu do wysokiego drążka.

#38

No jak dla mnie mega wynik - zarówno u Ojca jak i u Tomasza.
Ojciec - pewnie wrzucisz jeszcze filmik pod koniec miesiąca z 20-stoma takimi podciągnięciami ^^
Też muszę nakręcić podciąganie w tym tygodniu Smile
Brawo Panowie !
#39

#40

Ojciec. - 14 powtórzeń, 1 nie zaliczone z powodu zbyt długiego zwisu, proszę o ustawienie kamery bardziej bokiem. Bardzo ładna próba ! zaliczam 13 powtórzeń

Tomo Bird - popracuj nad napięciem tułowia i nóg ponieważ w momencie zgięcia rąk do zwisu uciekają ci nogi do tyłu (mocniej napnij brzuch), kilka razy nogi poszły nad poziom i czasami nie prostujesz do końca łokci. Bardzo ładna próba, jako pierwszy filmik z Amerykanów zaliczam 9 powtórzeń.

Chudini - 10 powtórzeń ,6 nie zaliczone z powodu braku cechy gimnastycznej czyli obciągniętych palców, bardzo ładny wynik dopracujesz tylko ten drobny szczegół i niema się do czego więcej przyczepić, no może tylko kamerę troszkę wyżej Smile. zaliczam 4 powtórzenia

Oczywiście wszyscy otrzymują repy Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości