Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
#51

Bylon, czekamy z niecierpliwościąSmile

Chudini, po to właśnie jest ta pozycja by brzuch bolałBig Grin Wielu ludzi podciąga się od lat i nie wie, że w tym ćwiczeniu może pracować brzuchWink Myslę, że do końca miesiąca będziesz w stanie wycisnąć 15 powtórzeńSmile
#52

(2013-10-07, 21:26)zahir napisał(a):  Bylon, czekamy z niecierpliwościąSmile

Chudini, po to właśnie jest ta pozycja by brzuch bolałBig Grin Wielu ludzi podciąga się od lat i nie wie, że w tym ćwiczeniu może pracować brzuchWink Myslę, że do końca miesiąca będziesz w stanie wycisnąć 15 powtórzeńSmile

Nie wiem czy jestem jedynym, ale tak mam że ręce jeszcze by z 2-3 powtórzenia dały radę, ale brzuch tak boli, że nie daje rady, bo idzie się porzygać Smile Ale to dobrze, trzeba się przyzwyczaić, a przez to czas poziomki się wydłuży, bo technikę poziomki porównując z konfrontacjami 2 miesiące temu bodajże, znacznie udoskonaliłem.
#53

Każdy przez to przechodził. Oczywiście czym więcej będziesz ćwiczył w tej pozycji, tym więcej brzuch będzie w stanie znieśćSmile
#54

Niezle chudini, moim zdaniem jestes faworytem w tym wyscigu Cool
#55

(2013-10-08, 11:58)Jugger napisał(a):  Niezle chudini, moim zdaniem jestes faworytem w tym wyscigu Cool

Ja jak zwykle na ostatnim miejscu bd z moim wynikiem, ale dzięki za wiarę.
Jednak przygotowania konkretniejsze już robię pod ten miesiąc konfrontacji, tylko szkoda że nie mam na miejscu drążka pod smarowanie gwintów.
#56

Masz potencjal, tylko musisz go dobrze wykorzystac Wink
#57

Witam po przerwie.Widzę,że fajne konfrontacje w tym miesiącu,a jako że uwielbiam piękne podciągania,to wezmę w nich udział Smile
#58

No Panowie, widzę że będzie się działo. dołączył kolejny bardzo silny zawodnikSmile
#59

Moja druga próba, z której jestem zadowolony, lepsze pauzy robiłem, czekam na ocenę.
#60

Chudini - 12 powtórzeń , jedyna sprawa żeby kamera była trochę wyżej i pamiętamy o kartce ! zaliczam 12 powtórzeń


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości